Keune Haircosmetics R. Kuryło

Opinie o Keune Haircosmetics R. Kuryło

klientka

Niestety moja opinia nie będzie pozytywna, miałam wątpliwą ''przyjemność'' poznania tego Pana. Firma jest dobra, ale niestety niezbyt uczciwa, w opakowaniach często nie zgadza się pojemność, często brakowało kilku ml. Do pewnego czasu przymykałam na to oko, ale ostatnio w jednym z produktów brakowało aż połowy opakowania !!!!! Więc złożyłam reklamację, która została uznana, ale po wielu trudnościach, które stawiał Pan (usunięte przez administratora) Do marki straciłam już zaufanie i na pewno niczego więcej z niej nie kupię. Szczerze odradzam tą firmę, no chyba, że lubicie być(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Keune Haircosmetics R. Kuryło - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Keune Haircosmetics R. Kuryło