ACDSystem Firma Komputerowa Edward Rejniak

Olsztyn

Opinie o ACDSystem Firma Komputerowa Edward Rejniak

Aleksandra

Przystojny Pan w kucyku szybko rozwiązał mój problem :) i niedrogo policzył, czekałam dzień, a w innych serwisach kazali mi czekać około tygodnia, bardzo polecam!!

Marek

Właśnie wyszedłem z serwisu. Szybka naprawa, miła obsługa :) Nie musiałem długo na zamówienie części czekać, naprawdę gorąco polecam :) Pozdrawiam.

Garda

Widać, że pracownicy się znają na robocie, mili serwisanci, można porozmawiać. Szybko się zajęli moim sprzętem, poinformowali o odbiorze, zapłaciłam mniej niż miałabym zapłacić w innych serwisach w Olsztynie. Bardzo sobie chwalę, 6/6!

Zostaw opinię o ACDSystem Firma Komputerowa Edward Rejniak - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACDSystem Firma Komputerowa Edward Rejniak