Redliński Adam Medycyna Pracy

Darłowo

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Redliński Adam Medycyna Pracy

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Redliński Adam Medycyna Pracy

Administrator

Jakim pracodawcą jest Redliński Adam Medycyna Pracy? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Mtx

Kompetentny i bardzo uprzejmy lekarz. Polecam serdecznie

gosc

bardzo nieprzyjemny mezczyzna, arogancki i wulgarny, zero kultury osobistej i pozbawiony szacunku do innych ludzi. nie polecam, wizyta u niego jest jednym wielkim upokorzeniem.

jsz

Unikajcie tego lekarza - będzie Wam wmawiał nieistniejące fakty ..będzie kreślił dokumentację medyczną - itd To jest odpowiedzialna praca? NIE ...to brak odpowiedzialności ...Eradykację wykonał ; lekami; duomox i metronidazol....te same kłopoty mam do dziś...Gdzie jest wiedza i odpowiedzialność?

Zostaw opinię o Redliński Adam Medycyna Pracy - Darłowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Redliński Adam Medycyna Pracy