Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza

Lębork

Opinie o Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza

bi

to nie jest duża biblioteka, ale rozwija się - mają widze konkursy, kluby dyskusyjne - wreszciie biblio z duchem czasu idzie jakaś

Teresa

prawda.. szczera prawda.

ja

Ciemna komuna, wszyscy pracownicy oddanie jednostce - Szanownej Pani Dyrektor, kobiety z kompleksem Piotrusia Pana, często infantylnej, skłonnej do częstych kaprysów i grymasów. Ulubione metody przymusu: mobbing, łajdactwo i czeste szperanie po rzeczach osobistych.

Zostaw opinię o Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza