Przemysław Jungermann Junger Computer Plus

Mosina

Przemysław Jungermann Junger Computer Plus

Opinie o Przemysław Jungermann Junger Computer Plus

jp2

Nie polecam, pracodawca bardzo optymistycznie wymaga m.in. znajomości na wyrywki instrukcji obsługi do wszystkich kas fiskalnych, jakie sprzedają (nauczyć się tego miałem oczywiście po godzinach pracy, za darmo). Po godzinach pracy pracownik musi także wyznaczyć sobie trasę na następny dzień i ją zapamiętać, ponieważ z jakiegoś powodu, zabronione jest korzystanie z GPS w samochodzie (niby po to, aby nauczyć się topografii Poznania - z tym, że trasa codziennie jest inna). Pracodawca ma skłonności do wyżywania się na pracownikach.

junior

to zwykly [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i prostak ludzi le traktuje najlepiej zeby za darmo pracowali

Zostaw opinię o Przemysław Jungermann Junger Computer Plus - Mosina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przemysław Jungermann Junger Computer Plus