Opinie o Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na nauczyciel historii w Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia?

Ester Nowy wpis

Przedszkole fatalnie zorganizowane. Dyrektor uważa tylko woźne z dużym stażem pracy. Masakra. Nie obiektywny i nikomu nie polecam szukać miejsca zatrudnienia tam. Toksyczne środowisko. Ciągła rotacja pracowników

Pracownica Nowy wpis
@Ester

Ciekawe kto wsadził takie coś n takie stanowisko

Roman

Czy na forum znajdą się osoby zatrudnione w przedszkolu Promyk? Zależy nam na waszych opiniach o tym pracodawcy. Jakie są oferowane warunki? Czy istnieje możliwość pracy zmianowej? Jakie wady i zalety dostrzegacie? Wszystkie komentarze będą bardzo pomocne.

Y
@Roman

Pracodawca- Pani Dyrektor jest wspaniała. Ciepła i wyrozumiała, stara się pomagać swoim pracownikom. Jest wymagająca ale dzięki temu przedszkole tak dobrze pracuje, i pracownicy w placówkach są świetnymi ludźmi. Szczerze polecam

@Y

Czy Twoja opinia jest przedstawiona z perspektywy pracownika, czy osoby korzystającej z usług placówki? Chcemy poznać zdanie pracowników tego miejsca. Jeśli obecnie jesteś tam zatrudniona, to mogłabyś powiedzieć, czy oferowane są jakieś dodatki do wynagrodzenia? Czy firma stawia na rozwój pracownika, organizując szkolenia, kursy?

X
@Roman

Przedszkole pracuje jak każde przedszkole publiczne, dodatki są przyznawane według tabel oraz poziomu pracy pracownika. Istnieje możliwość pracy zmianowej dla nauczycieli. Wadami ewentualnymi może być obecna sytuacja na świecie która prace utrudnia. Jednak porównując z innymi przedszkolami publicznymi, na podstawie doświadczenia mogę śmiało powiedzieć ze dyrekcja stara się aby nikomu nie działa się „krzywda” oraz każdy pracownik jest traktowany jak członek jednej wielkiej rodziny.

Ola Nowy wpis
@X

Ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!¡!!!ile premii dali za ten słód i cyrk ??? Jedna wielka rodzina !! Płacze ze śmiechu ????????????????

Kamil

Czy przedszkole zostanie zamkniete przez wirusa ?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia na stanowisko NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (WARSZAWA-PRAGA-POŁUDNIE)? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Warszawianka

Odradzam prace w tym przedszkolu. Dyrektor chodź młoda i wydaje się fajna to fałszywąa osoba. Na rozmowie powiedziała że przyjmie do pracy ja wypowiedziałam umowę w dotychczasowym przedszkolu a następnie gowniara zadzwoniła i powiedziała że przyjęła kogos po znajomości....brzydze się takimi ludźmi i mam nadzieję że skończy tak samo dyrektorka jak potraktowała mnie.

Nauczyciel
@Warszawianka

Nie zgadzam się z Pani opinią. Dyrektorka przedszkola jest bardzo dobrą osobą która znajduje uwielbienie wśród pracowników, rodziców a także dzieci. Ma profesjonalne podejście i z pewnością w informacji zwrotnej nie dostała Pani informacji ze ktoś został zatrudniony po znajomosci. Jest to odpowiednia osoba na tym stanowisku, dzięki niej przedszkole przeszło niesamowitą zmianę oraz weszło na wyższy poziom edukacji. A zwrotem „gówniara” o osobie na tym stanowisku pokazuje Pani swój poziom. Najwidoczniej decyzja o niezatrudnianiu była słuszna.

@Nauczyciel

W nosie mam wynaturzenia kolezanki zatrudnionej też po (usunięte przez administratora). Jeszcze raz powtórzę skoro masz problem że zrozumieniem dyrektorka zachowała się jak gowniara i gowniara jest bo tak się nie robi....naogladalam się patologi w przedszkolach i pewnie pisze Pani takie opinie za dodatkowe godziny. Znalazłam pracę i cieszę się że jest gowork że można napisać prawdziwą opinię i ostrzec ludzi żeby uważali i jak otrzymają zapewnienie o zatrudnieniu to o umowę niech wołają a nie czekają jak gowniara zadzwoni i powie że się rozmyslila. A skoro takie rzeczy robi to pr,yjrzalabym się też premium na dzień nauczyciela jak i komu są rozdysponowane może opinia poleciala właśnie za nagrodę na dzień nauczyciela

Nauczycielka
@Warszawianka

Moim zdaniem jest Pani zbyt impulsywna. Ja wyraziłam opinie nie za dodatki czy tez ich brak, skąd pomysł że w dalszym ciągu pracuje w przedszkolu bądź nie przebywam na zwolnieniu? Odrazu zarzuca Pani ze w grę wchodzą znajomosci bądź pieniądze. Dla mnie to Pani zachowanie jest nieprofesjonalne jak na nauczyciela a sposób w jaki Pani pisze komentarze jest poniżej poziomu osoby która ma się zajmować najmłodszymi. Przykro mi ze Panią spotkała taka sytuacja ale obrażanie osoby na każdym stanowisku jest przykre, nie ważne czy ktoś jest ponad nami czy pod. Więc patrząc na sposób w jaki Pani się wypowiada w dalszym ciągu uważam ze w wyżej wymienionym przedszkolu narobiłby Pani więcej szkód niż pożytku. Najwidoczniej dyrektorka zobaczyła to w porę. A pisanie takich rzeczy w obecnej sytuacji na świecie jest dodatkowo przykre, ponieważ uświadamia ze nawet jeśli nie została Pani przyjęta to jest w Pani tyle jadu aby obrażać ludzi wokół.

@Nauczycielka

Pani nie rozumie idei gowork. To nie jest pochwalme forum dla koleżanek rodziny czy innej masci znajomych dyrektorki. Nie ma Pani pojęcia o pracy tej pani

Nauczycielka
@Warszawianka

Owszem mam, i mam także pojęcie o idei tej strony, dlatego wyraziłam swoją opinie która jest pozytywna. Zwróciłam tylko uwagę na sposób w jaki Pani się wypowiada, takie rzeczy można naprawdę w inny sposób napisać żeby przy okazji nikogo nie obrażać.

Mama

Przedszkole jest bardzo przyjazne dla dziecka, wraca ono zadowolone, najedzone z nową wiedzą. Często sama jestem w szoku jak patrzę na szybkie postępy u mojego malucha. Panie w grupie są bardzo miłe, moje dziecko je uwielbia. Weekendy są ciężkie ponieważ w domu słyszymy ze bardzo chce już do przedszkola wiec świadczy to o samych pozytywach. Dyrekcja jest bardzo miła oraz pozytywnie nastawiona do współpracy. Nie mogłam znaleźć lepszego miejsca dla mojego dziecka.

Czy pracodawca Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

X

Tak, są organizowane takie szkolenia.

Bogna

Czy przedszkole normalnie pracuje? Jakie są założenia i czy w ogóle warto aplikowac?

XXX

Przedszkole super! Dyrekcja chętna do współpracy, bardzo ciepła i uprzejma. Dziecko wraca zadowolone do domu. Filia na salamandry gdzie uczęszcza moje drugie dziecko również spełnia oczekiwania rodzica. Owszem, jedzenie z plastików, jednak trzeba tez zrozumieć że na nic więcej pozwoleń nie ma, dzieci mówią że jedzenie smaczne. Panie też super- ciepłe i kochane. Polecam każdemu :)

wiewiora

Dzień dobry, Ja mogę się tylko wypowiedzieć o filii Promyk Gocławia na ul. Salamandry, nie na Bora. Główne przedszkole czyli na Bora chyba dość dobrze funkcjonuje, natomiast filia na Salamandry jest prowadzona po macoszemu niestety. Bez przerwy zmieniają się wychowawczynie, zdanie rodziców nie jest w ogóle brane pod uwagę. Pani dyrektorka dużo obiecuje, brzmi wszystko na początku świetnie i budzi duże zaufanie, ale potem następuje ogromne rozczarowanie. Spore opłaty - bardzo wysoka tzw. darowizna comiesięczna (łącznie z grożeniem, że dzieci nie dostaną prezentów na Święta), jedzenie niestety nadal na plastikach, nic z tym do dzisiaj nie zrobili. Nie umiem obiektywnie ocenić na ile jest smaczne, ale jest dziwnie skomponowane - to nie jest ta sama kuchnia co na Bora, gdzie podobno kuchnia jest bardzo smaczna, tutaj posiłki są z cateringu. Jeśli chodzi o Panie to niestety jest to zmienne, zdarzają się Panie przecudowne, ukochane przez dzieci (obie Panie M.), ale też z kompletnie niewłaściwym podejściem do dzieci (np. zerówka). No i jedno z niewielu już przedszkoli otwartych tylko do 17:00, choć to się jakoś da akurat zorganizować przy zmianowym trybie odbierania dzieci, dużo trudniej mają osoby bez partnera/ki, żeby się zmieścić z dojazdami. Ogólnie na Salamandry nie polecałabym, jeśli wybór jest gdzie indziej.

malmo - rodzic

niestety ale nie polecam, szczerze powiedziawszy nie spotkałem się jeszcze z tak nieprzychylnym traktowaniem rodzica przez wychowawczynie a wspomnę tylko że posiadam 3 dzieci które uczęszczały do różnych placówek. sam pracuję z ludźmi, codziennie spotykam osoby o rożnym statucie społecznym i zawodowym i proszę mi wierzyć naprawdę rzadko mam do czynienia z tak odpychającym zachowaniem a tym bardziej w placówce której powierzam swoje dziecko. Praktycznie pierwsze wrażanie jakby (usunięte przez administratora)w przedszkolu zatrzymał się na czasach realnego komunizmu już nie tylko, co dało by sie przeżyć, to wygląd pomieszczeń czy wyposażenia ale w szczególności pań tam zatrudnionych (na szczęście nie wszystkich) i ich reakcję na zwykłe pytanie. Rodzic traktowany jest jak zwyczajny intruz najlepiej żeby płacił i nie dyskutował a nawet nie pytał się o nic bo to już za dużo. Nieprzychylne pretensjonalne i opryskliwe panie a w szczególności jedna która jakimś cudem zbiera opinie tych pozostałych i piętrzy oraz wyolbrzymia najdrobniejszy niuans do gigantycznych problemów. Grzecznie sformułowane zapytanie ze słowem proszę czy mogła by pani zwrócić uwagę - spotyka się z opryskliwym i niemiłym murem zarzutu bądź wręcz oburzenia rozczarowania i odpysknięcia. Totalnie złe podejście i spychanie winy na rodzica o wszystko. właściwie strach zapytać czy może nie znalazła się przypadkiem bądź nie rzuciła w oczy jakaś część garderoby bo to już wiążę się z niemiłym odpysknięciem czy myśli pan że my tu jesteśmy od pilnowania rzeczy pana dziecka. cóż kompletnie niepedagogiczne podejście we wspólnym jak ładnie napisano w statucie dążeniu do prawidłowego wychowywania, rozwoju i dbania o dobro dziecka. W sumie po 4 miesiącach 2 prośby oraz dwa zapytania urosły w pani oczach do problemu o którym należny porozmawiać z panią dyrektor. naprawdę zastanawiam się nad zabraniem dziecka z tego przedszkola bo już nie chodzi o opryskliwość brak codziennej ludzkiej kultury ale również i przede wszystkim o to że dziecko praktycznie nie nabiera żadnych umiejętności, nic się nie uczy nie zna jednej więcej zabawy jednej więcej piosenki żadnego wierszyka a na zapytanie co dziś robiło umie powiedzieć jedynie że się bawiło. pozwoliłbym sobie na nazwanie tego miejsca raczej przechowalnią dzieci. wypomnę tylko że dziecko dotychczas chodziło do żłobka w którym praktycznie z dnia na dzień uczyło się nowych elementów codziennego życia już w żłobku myło zęby - tu zębów się nie myje!!! i rozumiało polecenia wymawiane w j. angielskim. praktycznie codziennie dziecko realizowało jakieś zabawy i przynosiło pracę z tychże zabaw. chętnie szło do żłobka. do tego przedszkola dziecko trzeba namawiać dziecko już rano pyta czy i kiedy go odbiorę szukając zapewnień że tak się stanie. rano dziecko wchodzi do sali a panie plotkują wesoło siedząc na dziecięcych ławeczkach około godziny 15- 16 już nie ma z kim porozmawiać zostaje pani sprzątaczka i jedna opiekunka reszta gdzieś znika. a w najlepszym razie siedzą te same dwie panie i słodko plotkują. dzieci natomiast tak jak i rano zajmują się same sobą. status przedszkola przewiduje 15 minut zajęć dziennie - naprawdę szokująco dużo. właściwie może to błędne wrażenie ale wydaje mi się że dziecko cofa się a nie rozwija. zastanawia mnie jeszcze fakt, kto pisze te pozytywne opinie trudno uwierzyć że to rodzice. ciekawą rzeczą są również opłaty w postaci comiesięcznej darowizny 30 zł. - nie wiadomo na co przeznaczanej, opłat za książki na których podobno realizowane są zajęcia - jeszcze ich nie widziałem, także zastanawiające czemu nie można do sali zajrzeć a jeżeli się uda to ukradkiem przez ramie pani sprzątaczki. dotychczasowe prace dziecka dwie żółte kreski na kartce a wcześniej demoniczne bazgroły w kolorze czarnym brązowym i czerwonym - przypomnę po 4 miesiącach uczęszczania do tego "wspaniałego" przedszkola. kończąc nie życzę nikomu i szukam innej placówki.

M

Moja córka chodzi do oddziału na Salamandry i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Minus to małe rozmiary filii, a co za tym idzie - jedzenie z plastiku i brak mycia ząbków, świetna kadra pedagogiczna rekompensuje jednak te niedogodności.

rodzic

Przedszkole małe, przytulne, ale nowa dyrekcja zdaje się nie ogarniać tego co się w nim dzieje. Za wszystko obwinia rodziców. Brak informacji o tym co dzieje z dzieckiem. to rodzic ma codziennie dzwonić do przedszkola dowiadywać się co z dzieckiem(jeżeli ktoś inny odbiera dziecko) Ale jak chcą pieniędzy to jakoś znajdzie się czas dla rodzica i z nim pogadać to mogą...Nie polecam dziecko wraca do domu i mówi ze Pani na nich ciągle krzyczy! Dyrekcja bagatelizuje sprawe

uczeszczacz

Przedszkole małe, przytulne, ale nowa dyrekcja zdaje się nie ogarniać tego co się w nim dzieje, wielka szkoda.

mama

Przedszkole jest bardzo dobre. Fajna kadra nauczycielska, miłe panie z obsługi i świetna, chętna do współpracy dyrekcja:))) W przedszkolu najważniejsze są Prawa Dziecka!!! Wiem co piszę ponieważ mam w tym przedszkolu mój skarb, mojego synka.

nicol

Nauczycielki super ale władze przedszkola nie do przyjecia

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia - Warszawa

• Jak się pracuje w Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia
3.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • gen. T. Bora-Komorowskiego 10a
    03-982 Warszawa
  • NIP: 1131852566

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042