Kornas Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Bogdan Kornas Biuro Handlowe

Kołobrzeg

Opinie o Kornas Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Bogdan Kornas Biuro Handlowe

Może atmosfera była miła ale kiedyś, teraz z obsługą klienta jest nie tak. Poza tym tam to praca pod stresem jak w całej firmie KORNASA.Nikt normalny tam długo nie wytrzyma, zresztą szkoda zdrowia.

Zostaw opinię o Kornas Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Bogdan Kornas Biuro Handlowe - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kornas Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Bogdan Kornas Biuro Handlowe