Promobile Notebook Centrum Jakub Kumor

Kraków

Opinie o Promobile Notebook Centrum Jakub Kumor

kimbo

noble, z tego co można sprawdzić w internecie firma nie rekrutuje osób bez doświadczenia. Stawiają na osoby, które znają się na tym co robią, przez co zwykle oferują wyższe wynagrodzenia.

Były_pracownik

Cała decyzyjność leży po stronie pana JK, ale gość nie myśli nad rozwojem tylko nad zyskiem za wszelką ceną, nawet jeśli ma oszukać ludzi. Poszukajcie samodzielnie info na temat firmy to odpowiedź nasunie się sama

widać pisał to któryś z( usunięte przez administratora ) pierwsze słysze żeby taki tam pracował, owszem kiedyś tak ale go znam i napewno tego on nie napisał. jaki ku....rozwoj zawodowy ???????????? smiechu warta firemka handlujaca uzywanymy lapkami

Zostaw opinię o Promobile Notebook Centrum Jakub Kumor - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promobile Notebook Centrum Jakub Kumor