Pośrednictwo Pracy GLOBALIS

Rybnik

Opinie o Pośrednictwo Pracy GLOBALIS

damian

firma zajmuje się pośderdnictwem pracy, ale nie widziałem teraz do nich ofert do pracy w Niemczech do opiekunek, chyba już trochę gorzej im idzie z tego co wiem, ale można tez do nich wysłać zawsze na zapas CV.

daga

Też nie mam dobrej opinii o nich. Złe traktowanie ludzi, kłamstwo i chamstwo przede wszystkim.

Ula

Traktują opiekunki jak bydło, kłamstwa o ofertach aby tylko wyjechać a potem szok ( kłamią o ofertach ),a pieniądze to zgroza.

hkadt

ta firma jest niekopetentna działa na swoich zasasdach które niezawsze są poprawne z prawem jeżeli chcesz podiąć tam prace to się zastanów bo możesz wykiwany bo nie zapłacą tobie a prace podejmujesz u ludzi niemieckich chamów.

Gienia

Ja również jestem bardzo zadowolona z Globalis i polecam wyjazd za pośrednictwem tej agencji wszystkim paniom i panom ;-)

maria

Nie mam zadnych zastrzezen, wyplata na czas, zawsze wszystko w terminie. Przed wyjazdem tez wiedzialam do kogo jade, kim sie bede zajmowac, jakie schorzenia ma moja babcia. Rodzina super, wszystko jest w porzadku. Panie w biurze tez sa mile, zawsze pomoga. Pozdrawiam z Niemiec.

Merryx

Witam pracuję w firmie Globalis od roku. Jako, że znam język niemiecki bardzo dobrze i to i zarobek jest konkretny. Współpraca z firmą przebiega bardzo pomyślnie. Wynagrodzenie na czas, gdy mi ciężko zawsze mogę liczyć na opiekę biura zarówno w Niemczech jak i w Polsce.

Zostaw opinię o Pośrednictwo Pracy GLOBALIS - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pośrednictwo Pracy GLOBALIS