Chemia-Bomar PPH

Skorogoszcz

Opinie o Chemia-Bomar PPH

astro ga

no właśnie, z tego co sądzę po ilości ogłoszen o prace to rotacji raczej wielkiej nie ma. Produkcja samochodowych płynów eksploatacyjnych oraz handel chemikaliami to jednak wydaje się stabilne i dobre zatrudnienie

Są pracownicy którzy pracują tu od wielu lat gdyby było źle to była by wysoka rotacja

[usunięte przez moderatora] W tej firmie pracuję wiele lat jako kierowca i nie mam problemów zawsze pieniądze na czas zero problemów.

[usunięte przez moderatora]

Ta firma to wielkie dno, nie szanują pracowników, każdy jest dla nich potencjalnym złodziejem,[usunięte przez moderatora] Nic tylko szukanie w człowieku złodzieja.

Zostaw opinię o Chemia-Bomar PPH - Skorogoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemia-Bomar PPH