Chemia-Bomar PPH

Skorogoszcz

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 1 ocen.

Chemia-Bomar PPH
4 1 6 1

Opinie o Chemia-Bomar PPH

Maja

Hej, czy możecie napisać coś na temat pracy w Chemia-Bomar? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Gwarantuje jakieś dodatki, na przykład bony na święta? Co powiecie o atmosferze? Każdy wasz komentarz będzie bardzo przydatny dla tych, którzy szukają nowego miejsca pracy.

Administrator

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Chemia-Bomar PPH? Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w przedsiębiorstwie zmieniły się?

astro ga

no właśnie, z tego co sądzę po ilości ogłoszen o prace to rotacji raczej wielkiej nie ma. Produkcja samochodowych płynów eksploatacyjnych oraz handel chemikaliami to jednak wydaje się stabilne i dobre zatrudnienie

anonim

Są pracownicy którzy pracują tu od wielu lat gdyby było źle to była by wysoka rotacja

anonim

[usunięte przez moderatora] W tej firmie pracuję wiele lat jako kierowca i nie mam problemów zawsze pieniądze na czas zero problemów.

anonim

[usunięte przez moderatora]

anonim

Ta firma to wielkie dno, nie szanują pracowników, każdy jest dla nich potencjalnym złodziejem,[usunięte przez moderatora] Nic tylko szukanie w człowieku złodzieja.

Zostaw opinię o Chemia-Bomar PPH - Skorogoszcz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemia-Bomar PPH