Kraśniuk Kazimierz Agencja Ochrony Mienia

Łódź

Opinie o Kraśniuk Kazimierz Agencja Ochrony Mienia

koka kola

a ja to bym raczej chętnie zapytała czy ta agencja ochrony mienia jeszcze w ogól e funkcjonuje na rynku

Ktośtam

Pracowałem u nich w latach 2000-2007. Najlepsza firma w jakiej dotychczas pracowałem, drugiej takiej firmy już nie znalazłem. Niestety w moim regionie nie prowadzą już działalności ale jak wrócą przyjmuję się od razu. Jest to jedyna agencja ochrony, którą polecam.

tomi

płacą z pślizgiem ale z górkami . dla mnie ok

bleee

Tragedia! Głodowe stawki! Ludzie zastanówcie się przed podjęciem pracy!

dzanina

jest to firma nieuczciwa poniewaz nie wypłaca pracownikom stawki jaką obiecuje,

anoim

Słyszałem opinie raczej dobre, ale ponoć ostatnio nie płacą w terminie. Może ktoś to potwierdzić? Może to tylko plotki?

Zostaw opinię o Kraśniuk Kazimierz Agencja Ochrony Mienia - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kraśniuk Kazimierz Agencja Ochrony Mienia