Opinie o Kontakt Agencja Ochrony w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kontakt Agencja Ochrony. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kontakt Agencja Ochrony o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontakt Agencja Ochrony w Niepołomice

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kontakt Agencja Ochrony odbywa się również w języku angielskim?

Czy w Kontakt Agencja Ochrony zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Luki Nowy wpis

Nie jestem pracownikiem tej firmy ale z tego co wiem to (usunięte przez administratora) pracownika . Nadgodziny pracowników kolejny miesiąc brak ogłoszeń o przyjęcie do pracy...

elusia Nowy wpis

ja już 2 lata pracuje w tej firmie bardzo dobrze mi się pracuje najlepsza firma polecam każdemu szef jest suuper

Ela

Nsjlrpsza firma w której pracowalsm 1 rok szef bardzo miły i pomoże jak jest potrzeba Polecam tą firmę

Pracownik Ochrony

Ważne orzeczenie,mocne to masz prace

Symbol orzeczenia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Franek

Bardzo dobry pracodawca więc i forum nie zbyt dużego zainteresowania ale z pewnością warto polecić firmę

Ile jest zmian w Kontakt Agencja Ochrony?

Ela

Są zmiany rano i wieczorem

Wesoły Jacek

Jakie są warunki zatrudnienia ? Jak z wypłatami? Terminowe? Czy można pracować ponad etat?

@Wesoły Jacek

Ja czekam na wypłatę za styczeń. Zwodzą, że już dzisiaj powinny być pieniądze na koncie i wciąż nie ma

pracujesz?

Ja mam umowę o pracę, i dostaję wynagrodzenie zawsze w terminie. Nigdy nie była opóźniona. Nie wierzę że czekasz tak długo na pieniądze. Ja swoje za styczeń dostałem 7.lutego .

Sylwia
@pracujesz?

@pracujesz? Cieszę się, że jest tu pracownik Kontaktu. Może odpowiesz mi, jakie są stawki u Was na ochronie?

@Sylwia

Stawki z tego co wiem to mamy większe niż w konkurencji. Wszyscy mamy etaty, i tu przynajmniej uczciwie płacą godzin nocne

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kontakt Agencja Ochrony?

ZakochanaMagda

Super polecam prace w Kontakt Ochrona

Nowa

Super firma polecam

Barnaba

Macie może wiedzę o ewentualnej pracy w firmie?

Najlepsi z najlepszych

Po 20 latach ciężkiej pracy... Czas na zmiany, bo bycie dla nas bardzo dobrym w tym co robimy to za mało. Chcemy być najlepszymi z najlepszych, dlatego czas na zmianę wizerunku i wejście z nowym 2020 rokiem z mocnym przytupem. "Zmieniamy się dla was"

Karol

Długoletnie doświadczenie, świetna firma cóż możną wiece napisać!

Ola

Obecnie szukam pracy w ochronie dla kobiet ponieważ chcę zmienić firmę. Czy posiada ktoś kontakt lub namiary na kierownika.

Waldi

Idealnych firm nie ma ale zawsze znajdą się osoby narzekające!!

Mała

Pracuję ponad rok i jestem zadowolona. Nie rozumiem tych którzy narzekają

Aggg
@Mała

A czy kobieta w wieku 19 lat wpasuje się i da radę?:)

Bogdan

@Mała dlaczego jesteś zadowolona? Warto uargumentować każdą opinię, tylko wtedy daje ona pełen i rzetelne informacje poszukującym opinii. @Tom co masz na myśli przez "dobre warunki pracy"? Możesz rozwinąć?

Mihe

Nie płacą za nadgodziny. Jest luty czekam za listopad Nie dobrze jest w tej firmie. TOTALNY BAŁAGAN

Paweł Piecuch
@Mihe

Ty mogłeś robić nadgodziny a ja nie mogę ? Też bym chciał

@Mihe

Co trzeba zrobić żeby brać nadgodziny ?

Tom

Polecam firmę. Dobra atmosfera i warunki pracy.

Gregor

Witam, trzeba upominać się o wypłatę ,właściciel Grzegorz Szpoton przez głupotę potracił klientów więc nie jest zbyt wesoło.

Ubek
@Gregor

Nie ma takiej osoby w tej firmie. Może pracowałeś gdzie indziej ? hahahahahaha

Kase

(usunięte przez administratora) i nie wypłacają za nadgodziny. Słaby kierownik. Nie polecam.

Karel
@Kase

Przecież kierownik nikomu nie pozwala pracować nadgodzin. Ja nie mogę. Robię tylko etat

MALUTKA

PRACUJE NIE DŁUGO JAK NARAZIE JEST OK . DOBRY KONTAKT Z KIEROWNIKIEM . WYPŁATA JAK NAJBARDZIEJ W TERMINIE POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kontakt Agencja Ochrony - Niepołomice

• Jak się pracuje w Kontakt Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Kontakt Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontakt Agencja Ochrony?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kontakt Agencja Ochrony?

Kandydaci do pracy w Kontakt Agencja Ochrony napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kontakt Agencja Ochrony
4.8/5 Na podstawie 78 ocen.
  • ul. Grunwaldzka 11
    32-005 Niepołomice