Opinie o Kancelaria Notarialna Anna Majchrzak Notariusz Luiza Kwaśnicka Notariusz s.c. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Notarialna Anna Majchrzak Notariusz Luiza Kwaśnicka Notariusz s.c.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Notarialna Anna Majchrzak Notariusz Luiza Kwaśnicka Notariusz s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Anna Majchrzak Notariusz Luiza Kwaśnicka Notariusz s.c. w Warszawa

Anna Nowy wpis

W trakcie podpisywania aktu notarialnego Pani Anna Majchrzak była agresywna wobec swojego asystenta, jej reakcja była przesadna a zachowanie wobec pracownika pozbawione kultury i szacunku. Bardzo współczułam temu młodemu człowiekowi, w takich warunkach i w takim stresie nie ma mowy o rozwoju. Ostrzegam przed tym pracodawcą. Dodam jeszcze, że Pani Anna Majchrzak nie odczytała aktu w całości, a jej praktyki budzą nasze duże wątpliwości...

Kandydat Nowy wpis

Witam. Jestem na pierwszym roku aplikacji notarialnej. Obecnie jestem na etapie zmiany miejsca pracy. Znalazłem ogłoszenie od Pani notariusz na portalu olx.pl. Ogłoszenie brzmiało następująco "Kancelaria Notarialna w Śródmieściu zatrudni asystenta/ aplikanta. Do obowiązków pracownika będzie należało: sporządzanie projektów aktów notarialnych i innych czynności notarialnych, kontakt z klientami, weryfikacja dokumentów. Oferujemy pracę w miłej atmosferze i atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagane doświadczenie minimum pół roku." Biorąc pod uwagę, że obecnie jestem zatrudniony w innej kancelarii oraz fakt, że pracowałem wcześniej w jeszcze innych kancelariach, a moją motywacją do zmiany pracy była chęć zwiększenia zarobków, na wstępie rozmowy zapytałem o tę najistotniejszą dla mnie kwestię. W odpowiedzi usłyszałem od Pani notariusz, że Pani nie zatrudnia osób, które na wstępie pytają o wynagrodzenie lub miejsce usytuowania gabinetu kandydata do pracy (na marginesie wspomnę, że w ogóle tejże kwestii nie poruszyłem, ponieważ jestem przyzwyczajony do pracy w tzw. open space, więc kwestia gabinetu była dla mnie totalnie nieistotna). Zważywszy na fakt, że w ogłoszeniu nie było ani nazwy kancelarii ani określonych widełek wynagrodzenia odpowiedź Pani Notariusz była dla mnie nieco zaskakująca. Podsumowując, jeżeli interesuje kogoś kwestia godnego wynagrodzenia, które nie jest zamienne z "prestiżem kancelarii" oraz "możliwościami rozwoju" to nie polecałbym tej kancelarii. P.S. Pomimo, że Pani Notariusz w ogłoszeniu nie podała nazwy ani adresu kancelarii to można to z łatwością zweryfikować poprzez podany w ogłoszeniu numer telefonu...

Jagoda

Zdecydowanie nie polecam korzystania z usług notariusza Anny Majchrzak. Tak bardzo ta pani weszła w rolę "urzednika", że traktuje klienta jak petenta, któremu łaskawie wystawia akt notarialny za najwyższą cenę. Niestety agent nieruchomości stwierdził, że u tej pani notariusz muszę podpisać akt notarialny zakupu mieszkania, ponieważ obsługuje ona całą inwestycję. Potem okazało się, że aż cztery akty musiałam podpisywać. Gdy zaproponowałam przy czwartym negocjację jej wynagrodzenia, to zareagowała agresywnie i stwierdziła, że ma prawo mieć najwyższe stawki. Przy trzecim akcie-warunkowym zakupie mieszkania ze względu na strefę rewtalzacji-poprosiłam o przełożenie terminu podpisu, abym jego treść mogła skonsultować z prawnkiem. Otrzymałam maila z sekretariatu pani notariusz, że jeżeli się nie stawię w wyznaczonym terminie, to obcąży mnie dodatkowym kosztam za projekt. Musiałam opłacić dodatkowo prawnika, aby przeprowadził rozmowę z panią notariusz. Po zakończeniu transakcji odetchnęłam z ulgą, że już więcej nie będę musiała mieć doczynenia z tą kancelarią.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Anna Majchrzak Notariusz Luiza Kwaśnicka Notariusz s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Notarialna Anna Majchrzak Notariusz Luiza Kwaśnicka Notariusz s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Notarialna Anna Majchrzak Notariusz Luiza Kwaśnicka Notariusz s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Notarialna Anna Majchrzak Notariusz Luiza Kwaśnicka Notariusz s.c.
  • Nowowiejska 6 lok. 3
    00-649 Warszawa

Kancelaria Notarialna Anna Majchrzak Notariusz Luiza Kwaśnicka Notariusz s.c.