Fundacja Edukacji Międzynarodowej Gimnazjum Atut

Wrocław

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Fundacja Edukacji Międzynarodowej Gimnazjum Atut

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Edukacji Międzynarodowej Gimnazjum Atut

mama

@Elka wymagania sa naprawde duże - nie oszukujmy się. Powiedz prosze jak wygladaja zarobki w takim razie?

anonim

(usunięte przez administratora)

Elka

@chono nie ma chyba na razie żadnych ogłoszeń, ale od nowego roku szkolnego przenosimy się do nowego, większego budynku, będzie więcej klas, to i nauczycieli trzeba będzie więcej. Tylko wymagania są spore, obok kwalifikacji z danego przedmiotu, jeszcze niezły poziom angielskiego i mile widziane sensowne doświadczenie, sprawdzają też referencje. Odsiew jest, ale na pewno warto.

Elka

Szkoła naprawdę w porządku i jeśli chodzi o warunki pracy i o młodzież i o możliwości rozwoju. Dla kogoś, kto chce osiągnąć nieco więcej jako nauczyciel to miejsce do polecenia.

Sandra

Pracowalam tam parę lat. Naprawdę SPOKO. Wiele skorzystała że szkoleń w kraju i za granicą. Wspierająca dyrekcja. Dużo pracy i wymagania też są, ale atmosfera dobra. Super wyposażenie, małe klasy. Nie ma podgrzania, jest wsparcie innych nauczycieli. Dzieciaki w porządku na ogół.

Zostaw opinię o Fundacja Edukacji Międzynarodowej Gimnazjum Atut - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Edukacji Międzynarodowej Gimnazjum Atut