Kocoń Michał Kocoń

Lubomia

Opinie o Kocoń Michał Kocoń

Malasia

Czy sa jakieś zmiany w firmie? Może ktoś znajdzie troszkę czasu i napisze kilka słów?

Iwona

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia.

dekar

Firmę Kocoń już chyba każdy zna, tytułuje ona do najgorszej firmy w Polsce, ludziom nie płaci i mega fuszery odstawia. Becia lubi za to młodych chłopaków(bez komentarza)

w końcu cię znalazłem

CHitruk Patryk to pisze ten który niby chciał się zatrudnić i nie przylazł - co ty chłopie możesz pisać lepiej zajmij się konkubiną i naucz się czegoś - koleś nie dość że krótko mieszkasz na śląsku to już cie wiele firm zna jaki to PRACOWNIK ROKU jesteś a co chciałeś znów naciągnąć kogoś?

wodzislaw slaski

UWAGA OSZUSTKA I ZLODZEJKA!!!!!PANI BEATA ZLODZEJKA OSZUSTKA ,HAMKA,PRACOWALEM W ICH DOMU OD RANA DO WIECZORA I DOSTALEM CALE G.ROBILEM 3 DNI I NIC NIE DALA MI PIENIEDZY,ZAPIER..JAK BIALY MURZYN.PAN MICHAL NAPRAWDE WPORZADKU ,DOBRY CZLOWIEK ALE BEATA CWANIARA I HAMKA,JAK COS CHCE TO W DUPE WEJDZIE,ALE JUZ PIENIEDZY NIE ZOBACZYSZ MUSISZ PRZEPRACOWAC CALY MIESIAC,NIE POLECAM WSPOLPRACY Z PANIA BEATA BO JEST ZLA OSOBA

szok

Hej, a jaka aktualnie panuje u nich atmosfera? Dzięki

do h

Większość z ekipy nie dostała nic, była bez pieniędzy, mimo że mieli miesiąc przepracowany, mnie się udało wyrwać od niego 300 zł.....

Do h

h, w sumie masz rację, niewolnikowi to chociaż dawani na chleb i ubranie, natomiast ja tam pracowałem i nie byłem bym w stanie się wyżywić i ubrać, więc niewolnik miał lepiej, bo miał co jeść i miał ubranie, a tam na to zarobić nie dałem rady, dlatego byłem zmuszony aby uciekać, aby się nie zagłodzić na śmierć, niewolnik miał lepiej niż ja, to się nazywa tragedia, po prostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

do cipy

Cip, a kto ci broni być niewolnikiem? Tam pracę masz od ręki, w każdej chwili możesz zostać ich niewolnikiem.

www

do ikj umowa o pracę? w firmie Kocoń nie ma czegoś takiego jak umowa o pracę. Tam pracuje się tylko na umowie o dzieło

A to jest pytanie

A czy w obecnej sytuacji, gdzie firmy nie mają ludzi, to jeszcze ktoś u Koconia pracuje? Jakoś mi się nie chce wierzyć, aby w obecnej sytuacji na rynku pracy, to ktokolwiek chciał by u niego pracować.

Stasia

@sylwa np. na lento.pl, OLX

Stasia

A czy ktoś może się wypowiedzieć coś na temat pracy w biurze w tej firmie? Cały czas szukają i przez to waham się czy wysłać CV

hmmmm

Czyli napisz wprost, że trzeba pracować po 15 godzin i tym samym zarobisz sobie na praktykę, bedziesz się mógł pochwalić że tyrałeś po 15 godzodzin za friko aby mieć doświadczenie, zajebista perspektywa.

ZADOWOLONY

Pracowałem u (usunięte przez administratora)i narzekać nie mogłem, wypłata zawsze w terminie, każdy miał stawkę indywidualnie, w zależności od tego co potrafił. Z zaliczkami nie było problemu, mówiłeś że potrzebujesz i hajs był. Jak ktoś chce pracować to u Koconiów źle nie będzie miał, a jak jest się leniem i chce się brać hajs za nic, to już inna bajka. Była rotacja, bo ludziom się robić nie chce, potem się uspokoiło. Szef konkretny facet, na robocie się zna, nie spotkałem się przez te 2 lata z niezadowolonym klientem. Pozdrawiam Cię (usunięte przez administratora) jak to czytasz.

Grzibiorz
@ZADOWOLONY 01.08.2016 15:14

ZADOWOLONY-Taaa, daj mi adresy tych zadowolonych klientów. Po co się kompromitujesz? Wystarczy pojechać do firmy i na jeden dzień się przyjąć, co to za problem?(usunięte przez administratora)

też gość

Brak kasy, czyli brak wypłaty za mega godzin mi nie odpowiadał, zadziwę cię, lubię pracować i lubię za pracę otrzymywać wypłatę, dla ciebie zapewne szok totalny, że pracownik chce wypłatę

też gość

Yyyy, idziesz do michała do pracy i chcesz pieniądze? Porąbało cię, tam sie pracuje za darmo, taki ma ta firma system pracy, pracujesz za friko.

dekorz

mejbi-Pracowałem w tej firmie, najpierw był adres pod tartakiem, potem pod domem a następnie w Syrynii. Tam nikt nie chciał pracować, zresztą każdy kto tam pójdzie to po szychcie się zwolni, droga wolna, miejsca są, wybór wolny.

łukasz

ola, gdybyś tam pracowała to przyznała byś nam rację a nie pisała takich bzdur. Nie ma jednego człowieka, co by chwalił tą firmę, zarówno pod względem pracy , atmosfery, zarobków czy wykonywania tej pracy. (usunięte przez administratora)Nikt tam dłużej niż miesiąc to chyba nie pracuje, a większość po tygodniu rezygnuje.

mam odwage podac swoje prawdziwe imie bo ci ludzie

a ja tam pracowałem i zostałem przez pana Kocon okradziony w sensie tym iz nie wypłacił mi wypłaty...poza tym pracownicy sa bardzo wulgarnie wyzywani przez małzonke pana Michała..Beate....pani Beata ma jerzyk typowej patologi z ulicy...nawet nie potrafie tu wymienic jak wulgarnie i bezczelnie odzywa sie do pracowników..niedzy innymi do mnie....jest bezczelna,arubańska i pusta....

obserwator

może i są pozytywne opinie, ale rotacja pracowników i częstotliwość ogłoszeń o poszukiwaniu pracowników mówią same za siebie.

Kąkórencja

Witam Ma dwa odziały. Pierwszy w Lubomi, drugi w Lubomi.

były pracownik

Pracowałem od 5 rano do 21, w lubomi byliśmy o 22, po czym znów kazał przyjść na 5 rano, tam się nie pracuje na godziny czy stawki, (usunięte przez administratora) ale życzę powodzenia...., ja pracowałem tam dwa tygodnie i zrozumiałem że sensu to nie ma...

czanket

witam byłem u (usunięte przez administratora) rozmawiałem chyba z sekretarka generalnie miałem byc podwykonawca nie odezwali sie do dzisiaj a mieli dac odpowiedz na nastepny dzien mysle ze chca płacic podstawe a tyrac ludzmi do wieczora nie polecam

Niki

Obecnie mają kilka ofert pracy na portalu OLX.pl (usunięte przez administratora)choć pisane tak oszczędnie, że adres firmy napisano mi dopiero w mailu informującym o terminie i godzinie rozmowy. Żadna z powyższych opinii nie mówi nic na temat warunków zatrudnienia w tej firmie, a chyba o to chodzi na tym portalu ...

pani rurka

ja również jak najbardziej optuję za podziałem wyraźnym między opiniami o pracodawcy a opiniami o jego usługach. natomiast w temacie szukania pracy w (usunięte przez administratora), możecie mi napisać ile godzin w tygodniu się pracuje i w jakie dni oraz jaka jest stawka netto za godzinę?ogólnie to wazne info czy kogokolwiek teraz szukają...

mak

jest ok praca jak każda szef też ok

stary

Szef wymaga ale wporzo

stron11

Szef ok

damian23

Nie wiem czy takiego znajdziesz :D

ciekawy

Chętnie bym porozmawiał z jakimś "zadowolonym" klientem -))))

mały

Facet wporzo

Kamil

robiłem u (usunięte przez administratora)i cie nie znam a jest wszystko ok

były pracownik

Polecam szef ok ja musiałem zrezygnować gdyż przeprowadzalem sie do Poznania. U (usunięte przez administratora) było wszystko jak należy i wypłaty w terminie szef naprawde wporządku a robota zawsze ok

Zostaw opinię o Kocoń Michał Kocoń - Lubomia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kocoń Michał Kocoń