Opinie o H & R Personaldienste GmbH in Laupheim w Laupheim

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie H & R Personaldienste GmbH in Laupheim. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie H & R Personaldienste GmbH in Laupheim o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H & R Personaldienste GmbH in Laupheim w Laupheim

leszek Nowy wpis

Firma ma oddział w Cotbus a werbującym jest Adam Wilk z Krakowa. (usunięte przez administratora) kłamca typowy majdol. Problemy z mieszkaniem to normalka jedziesz po pracy i okazuje sie ze nikt niczego nie wie. Zaliczki to tragedia (łaski nie robią , bo diete sie wypłaca co tydzień) oszukują na czym popadnie. Zgodnie z umową z kolegą daliśmy tygodniowe wypowiedzenie , okazała się ze musi byc dwutygodniowe, więc dla spokoju pojechalismy do pracy. Cóz zostalismy ukarani kwotą ponad 800 eu , żadnych dokumentów zadnego kontaktu. Wysłąłem list po niemiecku (biuro tłumaczeń) z zapytaniem z jakiego powody nas ukarano finansowo i mają na pismie odpowiedziec z jakiego paragrafu . List wysłany poleconym za potwierdzeniem odbioru. Coś dziwne , ze po 2 miesiącach zadnego kontaktu z firmą. Adam Wilk ten polaczek werbujący to zablokował wszelki kontakt z nami . (usunięte przez administratora) . Nie polecam

Gama

Oszukują na dietach. Moje mieszkanie w BadUrach to (usunięte przez administratora) jakich mało. Pomijając że nie dostałem rachunku za to mieszkanie -bo wiadomo -mówi się pracownikowi że firma płaci 25 EU za noc -to nie można mu potem dać rachunku. Ogólnie trafiłem tam przez Zeitmana -chyba z Krakowa (następni (usunięte przez administratora) -oczywiście nie moja branża,CV odpowiednio "podrasowane" ,porobiłem 10 dni odrobiłem "wycieczkę" i się zwinąłem . Nie ma szans -na np -wyciągnięcie jakiejś kasy w takim przypadku ponieważ tak są skonstruowane umowy że pośrednicy z PL i DE, jak nie podejmiecie pracy ,albo z niej zrezygnujecie , tracą jedynie tyle co na papier do waszych umów. A wy musicie niestety wyłożyć kasę której nie odzyskacie .

andrzej63 Nowy wpis
@Gama

Generalnie bez zastrzeżeń, jak znasz jako tako niemiecki. Pani Izoldzie zdarzy się czasem zapomnieć o diecie i to zawsze jest 200 euro :-) Po interwencji jest OK Mieszkanie miałem porządne, pensjonat. Trudność jest z umówieniem się na spotkanie, non stop zajęta. Zaliczki wypłaca bez problemu. Nie proszona po zakończeniu pracy wysyła do domu pozytywną opinię. Generalnie poleca, na 4+

Halina Nowy wpis
@andrzej63

@andrzej63 Na jak długim kontrakcie można być u nich? Nie wspomniałeś też, jak tam w H&R ze stawkami. Da się coś zarobić i przywieźć do domu? Wcześniej @TOMASZ pisał coś o 1200 EU, ale to było już dwa lata temu. Odpiszesz mi?

Bolo Nowy wpis

A jak wygląda sprawa znajomości języka, czy wymagają?

Helmut

Chyba zagalopowaliście się z narzekaniem. Idealnie może nie jest ale firma jest dobra i radzi sobie dobrze.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie H & R Personaldienste GmbH in Laupheim, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
TOMASZ

WITAM WSZYSTKICH OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TA FIRMA POKI PRACUJECIE JAK WOLY TO W TY...... .WAM WCHODZA ALE JAK SIE POJAWIAJA PROBLEMY,TO MACIE JAZDE NA CALEGO OD NADGODZIN,PO ROZLICZENIA Z PODSTAWOWYCH GODZIN MIESZKANIA BARDZO DROGIE OD 500 /600 EUR BYLA TO KIEDYS SUPER FIRMA GODNA POLECENIA TERAZ TO DNO LUDZIE TU PRZYJEZDZAJA NA CHLEB ZAROBIC,A TU SIE OKAZUJE ZE ZA CALY MIESIAC DOSTAJE CIE 1200 EUR TAKIE TU SA REALIA LUDZIE ODCHODZA Z TEJ FIRMY BO MAJA DOSC TEGO NACIAGAJA PRZEZ TELEFON LUDZI OBIECUJAC ZLOTO NIE LICZCIE NA TO JESLI MACIE TROCHE WERWY TO SZUKAJCIE GDZIE INDZIEJ SZKODA MI LUDZI CO ZA OSTATNI GROSZ PRZYJEZDZAJA,A POTEM Z REKA W NOCNIKU LADUJA

Nie dam się zrobic
@TOMASZ

właśnie niedługo bendom mieli pozew zbiorowy bo chcą mnie wykręcić, rozreklamuje ich na całą Polskę i blaubeuren, szykujcie się na odszkodowanie walkarze tym razem polaczek ma pieniadze i ich użyje pasorzyty

Ulka

Dziwna jest ta cisza, jest tak dobrze?

Jak ktoś źle policzył godziny to teraz ma problem?

Co powiecie o wynagrodzeniu w H & R Personaldienste GmbH in Laupheim? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Tomasz

Pilnujcie nadgodziny,i zeit konta bo będziecie płakać

Cezary

Gdybyście dobrze przeczytali dokumenty przed rozpoczęciem pracy to nie byłoby tego larum!!!

Firma samych oszustek, ta bo tam same kobiety pracują. Za pierwszy miesiąc od razu zostałem oszukany .A co do mieszkań to załatwiają najdroższe bo mają w tym interes . Ogólnie to zostałem oszukany na 600 euro . Nie polecam tej agencji

Muzyka

Firma nic nie warta oszukują co do wypłat i zaliczek. Zakwaterowanie teraz ma wiele do orzeczenia. Nic nie można załatwić na telefon bo go nie odbierają. Ogólnie lipa i oszuści.

Ta firma nie oszukuje, tylko od czasu do czasu zdarzają się "małe pomyłki". Na czym to polega ? Zakładamy że teraz pracuje u nich ok. 150 osób. Wiele razy jak odbieraliśmy abrechnungi to średnio "nie pasowało" 30 euro. Czyli : 150 x 30 =4500 miesięcznie 4500 x 12 = 54000 euro Zakładam oczywiście że to są ujednolicone "pomyłki". Bywało tak, że komuś nie pasowało nawet 200 euro. Fakt, wypłaty zawsze na czas ale nic więcej. Jak się od nich odpaliłem, to w innej firmie dali mi 17 brutto !!! A teraz po roku pracy nawet mi samochód do Polski na przejazd dają !!! Oczywiście za paliwo ja płacę, ale wtedy nie "wyjeżdżam" swojego silnika. I kilku kolegów im teraz podprowadziłem, ale takich sprawdzonych i uczciwych. Pozdrawiam pozostałych :)

Rafał Kuchciński

Płaca na czas to jedyne co mogę napisać dobrego o tej firmie. Polski koordynator wykazuje się skrajną niekompetencją i lekceważeniem pracowników. Nie można się spodziewać pomocy. Kłamie jeszcze przed przyjęciem do pracy. Potem się wypiera i wmawia innym pracownikowi, że to jego wina. To jest mój pierwszy hejt w internecie i daję sobie w Niemczech świetnie radę. Stanowczo odradzam tą firmę!!!

Mechanik
@Rafał Kuchciński

Masz rację Rafał !!!!! Teraz odchodzą dobrzy pracownicy znający swój fach. Masz na myśli tą "niemiecką polkę " ??? Udaje że zapomniała mówić po polsku !!! Jak mnie firma na stałe przejęła, to chamki nie wypłaciły mi weinachtgeld !!! A byłem u nich ponad 2 lata !!! Pozdrawiam kolego :)

Kogut

Robie tu juz rok nie jest źle co prawda wstyd mi za polaków cponow i alkoholików bo tacy najczęściej przyjeżdżają na miesiąc dwa wstydu na robić oczywiście nie wszyscy są tacy co są w stanie sobie pomagać sprzątają po sobie ale trafi się jeden cpun i sąsiedzi do około na policje dzwonią i wszyscy maja po d..... ale nie o tym chce powiedzieć dzisiaj zwrócić uwagę na mieszkanie jak masz w umowie z doświadczenia wiem ze to co piszą w polsce na umowie odległego wania to bzdura ale polska firma nie jest winna ja miałem niby 250 Euro a okazało się 540 e za pokoj jednoosobowy mimo to myślę że warto przyjechać pomieszkać dwa miechy i poszukać pokoju z tym jest tu ciężko ale ja znalazłem za 200 e i tez jednoosobowy i mogę kasę odkładać tak to jest niemcy dobrze wiedzą jak kraść czyjeś pieniądze to nie dawne czasy.

Fasady

Jak najbardziej praca w tej firmie jest ok. Bie ma problemu z zaliczkami i wyplatami Wszystko na czas. Pozdrawiam

Sebastian

Najlepsza agencja pracy za granicą w jakiej pracowałem. Uczciwa, solidna, zatrudniajaca na bardzo dobrych warunkach.

Spawacz

Sorry za przejęzyczenie się. Oduczcie się chlać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spawacz

Najpierw nauczcie się utrzymywać porządek i chlać w tygodniu !!! Nie tyczy się to do wszystkich oczywiście. Dotyczy to w szczególności tych ćpunów i alkoholików, którzy psują nam opinię. Wymienić po nazwiskach niektórych ?????????????? Pozdrawiam.

LBH

Nie wiem jak było kiedys, teraz pod tym adresem ma swoją siedzibę agentura AH, którą z czystym sumieniem polecam!

bolo25

Uwaga na ta firme , obiecuja dodatki ktorych pozniej nie ma albo tylko 50% bo podobno przelozony nazeka na prace, zalaczniki do umowy to tylko fikcja .

Cieśla
@bolo25

Masz rację ! Oszukują jak tylko mogą !

Zostaw merytoryczną opinię o H & R Personaldienste GmbH in Laupheim - Laupheim

H & R Personaldienste GmbH in Laupheim