Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe

Opinie o Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe

Filtruj opinie po kryteriach:

Anita
 Opinia

A jak sie pracuje ? Może uczelnia potrzebuje pracownika do administracji?

Opinia

Polecam jako słuchający i tyle. Szczekać to karzdy potrafi

Opinia

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Tomek
 Opinia

Hej. Czy Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe prowadzi czasami rekrutacje na jakieś staże czy praktyki? Jestem dość młody i nie mam za dużego doświadczenia w tej branży, ale chciałbym to jak najszybciej zmienić. Wydaje mi się, że akurat tutaj można się dużo nauczyć

Wacek
 Opinia

Wypłaty zależą od widzimisię księgowych, jak im sie nie podobasz to nawet ponad 100zł potrafią obciąć "bo tak". Zapowiedź pracy "na czarno" bo "inaczej sie nie da rozliczyć" i cała masa innych niespodzianek, które wychodzą dopiero w trakcie pracy

kostuczka
 Opinia

dyrektor dba sam o siebie, kierownicy dbają o siebie i dyrektora a pracownikami nikt sie nie przejmuje i nikt nie szanuje. Do tego ogromna ilość kadrowych/księgowych/innych pracowników, którzy nie ogarniają administracji

Pomocna?

Zostaw opinię o Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.