Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe

Kraków

Opinie o Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe

Tomek

Hej. Czy Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe prowadzi czasami rekrutacje na jakieś staże czy praktyki? Jestem dość młody i nie mam za dużego doświadczenia w tej branży, ale chciałbym to jak najszybciej zmienić. Wydaje mi się, że akurat tutaj można się dużo nauczyć

Wacek

Wypłaty zależą od widzimisię księgowych, jak im sie nie podobasz to nawet ponad 100zł potrafią obciąć "bo tak". Zapowiedź pracy "na czarno" bo "inaczej sie nie da rozliczyć" i cała masa innych niespodzianek, które wychodzą dopiero w trakcie pracy

kostuczka

dyrektor dba sam o siebie, kierownicy dbają o siebie i dyrektora a pracownikami nikt sie nie przejmuje i nikt nie szanuje. Do tego ogromna ilość kadrowych/księgowych/innych pracowników, którzy nie ogarniają administracji

Zostaw opinię o Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe