Ignacy Karczewski Karcz

Opinie o Ignacy Karczewski Karcz

Filtruj opinie po kryteriach:

Henry
 Opinia

Jak łatwo przychodzi oczernianie ludzi. Skąd takie rewelacje macie?

Mariusz
 Opinia

Pan Karczewski jest oszustem i fałszerzem. Będzie miał sprawę założoną z tytułu podrabiania i wykorzystywania cudzych uprawnień i pieczątek. Strzeżcie się tej firmy i unkajcie

Opinia

Od ostatniej opinii związanej z Ignacy Karczewski Karcz minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

Ciekawy
 Opinia

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

mx
 Opinia

mundi, a co zauważyłeś? Z tego co mi wiadomo to oni nigdy nie chceili wiele w reklamy inwestować

pani wahadłowa
 Opinia

o jakich konkretnie zmianach mówicie? napisz proszę jergo coś więcej o tym, ze nie spodobała ci się atmosfera w tej firmie i warunki - możesz proszę się nieco więcej rozpisać na ten temat?v byłabym ogromnie wdzięczna bo myślę nad praca u nich ale jak czytam takie komentarze to się powaznie jednak waham

były pracownik
 Opinia

Niepoważni ludzie. Nie placa, migają sie od odpowiedzialności. Szukaja kozłów ofiarnych, oskarżając pracownikow o kradzieże i to nie małe. Dlugi jak z tąd do Chin. Hurtownie za gotówkę nawet nie sprzedają materiałów. To chyba o czymś świadczy

Jędrek
 Opinia

Ignac to porządny człowiek i wie i zna się na pracy.Dużo lat pracowałem u niego i nigdy mnie nie zawiódł.Nikt nie wie ile nerwów to kosztuje prowadzić firmę ,zatrudniać ludzi,oczekiwać na przelewy za wykonaną pracę.Niestety cwaniaki go załatwili ale on nigdy nie poddaje się.

były pracownik
 Opinia

co sie stało? do prowadzenia firmy trzeba mieć łeb na karku a nie 2kg sieczki pod czaszką. Jak sie szybciej wydaje niż sie zarabia to tak sie kończy. Jak sie domagasz o należne ci wynagrodzenie to opowiada jakieś bajki jak dla dzieciaka. Że to chory jest że nie dojechał bo zmieniał opony albo czeka na jakiś przelew. W piątek mówi że wypłata będzie w poniedziałek a w poniedziałek że w środę a w środę że w piątek a w piątek dzwonisz to mówi że wyjechał. Czasami rzuci z łaską 300zł byś z głodu nie zdechł i dalej robił. Generalnie niepoważni ludzie radze omijać ich szerokim łukiem. Samo to że w hurtowniach nie chcą im dawać materiału już nawet za gotówkę to mówi samo za siebie co tam sie dzieje..

jacek
 Opinia

Zt ego co sprawdzałem teraz firmę Ignacy Karczewski Karcz w bazie krs, to sa w upadłości, co takiego się stało?

jacek
 Opinia

Zaraz tam słoń na glinianych nogach, ja tez nie pracowałem w Karcz, ale nie słyszałem, by jakos im sie nie powodziło..

nomim
 Opinia

to (usunięte przez administratora)grubas i oszust.

Tak3Nie

Rysiek
 Opinia

Zalegają i uciekają od odpowiedzialności czyli ogłosili upadłość. Z firmy Karcz po przepisywali umowy na nową spółkę Syna MATPOL o tym samym przeznaczeniu. Do Prokuratury z nimi!!!! Działają w Warszawie na Inflanckiej, wieża ciśnień, i w Otwocku. UWAGA!!!

Opinia

daję 6 punktów (celujący)

Zbyszek
 Opinia

Wystarczy sprawdzić KRD i zadzwonić do kilku hurtowni i wszystko się wyjaśni kto ma rację!!!!!!!!! A na kogo jest zarejestrowana nowa firma??????? Wszystko jest w internecie!!!!!

Michał
 Opinia

Witam, zgadzam się z przedmówcą konkretna firma wszystko da się załatwić zawsze na czas i bez problemu. Nie wiem skąd takie pomysły prawdopodobnie konkurencja.

nati
 Opinia

Wcale nie zalozyli nowej firmy. Z tego co dowiadywalam sie walcza o odzyskanie kasy od generalnych wykonawcow. Wierze w ta firme i polecam z nimi wspolprace

Rysiek
 Opinia

Zalega podwykonawcą , Otworzyli nową firmę pod nazwą MATPOL. UWAGA!!!!

włodek
 Opinia

Nie płaci na czas pracownikom ani wykonawcom, ma duże długi, jest niesolidny oszukuje, pracowników zatrudnia na czarno.

F.......
 Opinia

Nie płaci podwykonawcą i pracownikom ! Zalega dużo kasy w wielu firmach. Oszukuje wszystkich.

Damian
 Opinia

Potwierdzam, dobra współpraca, dużo dobrych specjalistów głównie instalacje: hydrauliczne, wentylacje, solarne... a na dodatkowy plus zasługują ludzie którzy budują bardzo dobrą atmosferę pracy.

Zostaw opinię o Ignacy Karczewski Karcz - Białystok