Opinie o Mar-Bud Mariusz Litwińczuk w Suraż

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mar-Bud Mariusz Litwińczuk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mar-Bud Mariusz Litwińczuk o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-Bud Mariusz Litwińczuk w Suraż

Anioł stróż Nowy wpis

Jak to łatwo jest kogoś obgadać za plecami ….wiedzy prawdziwej Zero!

Megi Nowy wpis

Już wszystko jasne:-) pozdrawiam

Miachał Nowy wpis

Zresztą 'E,merykańskie fury i zdrobnienia PANI 'MEGI.

Miachał Nowy wpis

Po Pani inteligencji jak i męża widać że to Pani pisała heh. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Mar-Bud Mariusz Litwińczuk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Megi

Skąd wiadomo że " pani Magdo"??? Niestety, nie Magda. Jeśli ktoś chce napisze,jeśli nie - jego sprawa. Pozdrawiam

Fachowiec

Pani Magdo Nawet niezdaje Pani sobie sprawy co to za firma Mar Bud! I co może jak napiszę na maila to poprawi pracę spartaczoną lub zapłaci zaległe pieniądze ludziom tak?

Megi

Jeśli ktoś jest pokrzywdzony proszę o kontakt megi16033@wp.pl

Ona

Ja to słyszałam od niejednej osoby że nie wypłacił wypłaty jak należy, zawsze za mało albo całkiem na coś winę zwali!

Ksiądz

Od powietrza ognia i tej firmy!

Klient

Absolutnie nie polecam,chybaze ktoś lubi ekstremalne jazdy. Dużo bajeru i gadania a pojęcia zero. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Długo tak nie pociągnie ta "firma" jak tak dalej będzie PAN SZEF postępować z klientami jak i z pracownikami.

Witek

Też słyszałem że gdzie By nie robił to tylko się rozgląda na lewo i prawo

P i t e r

20zl dla doświadczonych budowlańców to trochę za mało halo 21 wiek

Olek

Wyjdzie kiedyś mu to bokiem jak już nie wyszło.

Krzycho

Zgadzam się nie ma szału!

Taki tam

Cwaniak,lepkie ręce 'Wielki Szef' Pojęcie o budownictwie znikome,najlepiej zawieźć ludzi na budowę zróbcie wszystko a ja wezmę hajs,Ktoś kto Miał z tym człowiekiem doczynienie to coś wie! Jako Pracodawce to odradzam szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Bud Mariusz Litwińczuk - Suraż

• Jak się pracuje w Mar-Bud Mariusz Litwińczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-Bud Mariusz Litwińczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Mar-Bud Mariusz Litwińczuk
  • Mostowa 39