Opinie o ZPHU Dremat Jan Bartecki w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZPHU Dremat Jan Bartecki, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZPHU Dremat Jan Bartecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPHU Dremat Jan Bartecki w Jelcz-Laskowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
sami

jestem zainteresowany posadą konstruktor/projektant, bo z tego wiem to jest wolna. Macie info na jakie pieniądze mógłbym na niej liczyć?

viking
@sami

Pracowalem w firmie DRAMAT jako konstruktor i powiem Ci jedno jeżeli ktoś ma więcej niż 3 szare komórki niech SZEROKIM KOŁEM omija firmę DRAMAT bo to jest jej prawdziwa nazwa a nie Dremat. ps. pozdro dla waszystkich desperatów i kamikadze nadal tam pracujących, Pozdro dla Emila i dwóch Krzyśków - pracujecie tam jeszcze ?????????

olek

Może zamiast zastanawiac się nad liczbą prezesów w Dremat napisalibyście jak oni traktują pracowników lub co za pomysły prezesi wprowadzają?

Karol

Dziwne, bezpośrednio produkcyjnych jest mniej niż reszty.

antoś

Cooo...raz bliżej święta, cooo...raz bliżej święta :) Ciekawe czym nasz szef zaskoczy w tym roku ,,Szefie nie zawiedź nas "

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Spawacz - Spawanie mag 135 z aktualnymi uprawnieniami w firmie ZPHU Dremat Jan Bartecki? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
logo firmy Brygadzista
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
(575 opinii)
logo firmy Ślusarz
Jelcz-Laskowice
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
(146 opinii)
logo firmy Grafik Kreatywny
Jelcz-Laskowice
ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
(124 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
drewniak

mobbing według kodeksu pracy oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników !!!! Udowodnij to, bo wszystkich traktuje tak samo - jak śmieci. Znajdź kokoś kto potwierdzi ten mobbing w stosunku do całej załogi...

Cyryl

Mobbing tak, może powiadomić inspekcję pracy?

aaa

Uważasz, że szef stale się ciebie o coś czepia jeżeli takie zachowania trwają dłużej i przeradzają się w ciągłe dręczenie. Wtedy można mówić o mobbingu. Czy takie sytuacje bywają w Firmie ???

Piotrek

Mikolaju masz jeszcze cos do dodania??? masz tu wypowiedz Darka

Darek

To oszuści. Na rozmowie wstępnej jest miło i przyjemnie. Nawet pierwsza umowa jest w miarę. Po paru tygodniach czar pryska. Macie możliwość innej pracy to omijajcie Dremat szerokim łukiem. Wiem co piszę.

tadzio

zrób mi miejsce a ja chętnie pójdę do tego Drematu - wszyscy wokół wiedzą że wypłata jest u barteckich w termie. A reszta się nie liczy!

mikołaj

Witam, zawsze jest inne wyjście – zmienić pracę. Przecież [usuniete przez moderatora] nie trzymają nas siłą. Kto chce może zmienić pracę i mieć kokosy w innej firmie…

tam sie nigdy nie polepszy a gorzej juz byc nie moze

ziomek

A co tam w Dremacie lepiej ??? Co taka cisza???

leszek

pewnie się polepszyło taka cisza ( NIGDY SIE NIE ZMIENI NA GORSZE NAPEWNO)

nowy

Co jak co, ale już niedługo święta Prezentów w Dramacie nadejdzie czas: - paczki świąteczne, - 13-nastki, - bony świąteczne. Ja już bardzo się z tego powodu cieszę :)))

aaa

a co tu tak przycichło ???

paweł

Na tamte czasy nie polecił bym tej firmy nikomu na obecne tym bardziej POZDRAWIAM WSZYSTKICH MYŚLĄCYCH PODOBNIE

adam

Do byłego pracownika napisałeś najprawdziwszą prawde.POPIERAM

były pracownik

Kierownik nie ma w tej firmie nic do powiedzenia. Tutaj rządzi [usunięte przez moderatora]

Eliasz

No sam nie wiem. W Jelczu roznie mowia.Raz ze [usunięte przez moderatora] a inni ze calkiem niezle placa. Podobno jakis nowy kiero tam sie pojawil. Podobno n-ty. Cos wiecie, slyszeliscie? Bo znowu szukaja przez UP i nie wiem czy sie zglaszac czy odpuscic.......

Zostaw merytoryczną opinię o ZPHU Dremat Jan Bartecki - Jelcz-Laskowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ZPHU Dremat Jan Bartecki?

Zobacz opinie na temat firmy ZPHU Dremat Jan Bartecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPHU Dremat Jan Bartecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZPHU Dremat Jan Bartecki
2/5 Na podstawie 32 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ZPHU Dremat Jan Bartecki