Intro-Dajwór Bogusław Wydrych

Kraków

Opinie o Intro-Dajwór Bogusław Wydrych

epoa

ale teraz przecież dotacje są na wyciągniećie reki i wydaje mi się, ze już są jakieś projekty w tej sprawie robione wiec super sprawa to jest moim zdaniem.

Michał P

W skrócie można powiedzieć ze właściciel przepił zyski i nie inwestował w sprzęt itp. Pracowaliśmy na psujących się 50 letnich maszynach. miesięcznie mogliśmy zrobić na dwie zmiany tyle co w nowoczesnej firmie w tydzień jedna zmiana. (przykładowo bloki książek były nadal klejone ręcznie w prasie) Nie potrafił nawet skorzystać z ani jednej dotacji UE.

Michał P

Jest wyrejestrowana, na krótko coś kombinowali z nową (mniejszą) firmą ale im nie wyszło. Produkcja zaprzestana 2011-07 dopiero dwa alta później skreślona z wykazu firm

Michał P

Do Kira i ujujki Firma od 2011 nie istnieje w budynku dajwór 16 jest klub nocny dla transwestytów :) (KITSCH) Właściciel podobno nie ma nic leczy się psychiatrycznie. Pracownicy odzyskali tylko pieniądze z funduszu świadczeń gwarantowanych. Komornik jakieś ochłapy odzyskał. Osobiście wycofałem papiery o resztki około 1-2tys ale inni stracili więcej kasy.

ujujki

W sieci znalazłem dużo niepochlebnych informacji na temat Intro-Dajwór Bogusław Wydrych. Czy ma ktoś coś na obronę w/w firmy? Co się tam dokładnie zadziało, z czego to wynika?

M

Firma całkowicie zlikwidowana. Ściągamy komornikiem zaległosci, aktualnie w najbliższym czasie może uda zlicytowac jego mieszkanie Wpiszczie w google nazwe firmy to znajdziecie linki do forum (niezamieszczam linka bo narusza regulamin gowork)

Michał

[usunięte przez moderatora] Faktem jest że firma została zamknięta a pracownicy oszukani. W czerwcu ostatni raz pracowaliśmy. [usunięte przez moderatora] zalega pracownikom z 3-4 wypłatami. Podobno dalej opowiada bajki o otwarciu nowej firmy ale kto by dla niego pracował :) Chyba tylko [usunięte przez moderatora]:)

xyz

Otworzyc to on moze okno.( usunięte przez administratora )

bobek

Podobieństwo 100% tamten stworzył a potem rozwalił partię ( usunięte przez administratora ) Nasz były szef też rozwalił firme tylko że w 100% sam ps. A co tam słychać otwiera jakąś nową firme czy nie ? Bo coś nic nie słychać. Albo woli szukać nowych pracowników których tez ( usunięte przez administratora )

Bobek

Dziś ostatni dzień. Zwolnili wszystkich zostało biuro. Wisi z wypłata za 4-6 miesięcy. Czekamy na komornika Wydrych podpisał dokumenty w kturych przyznał ile jest winny więc z sądem nie było problemów. Forse może odzyskamy. Pana W. lepiej w przyszłosci omijac bo facet nadal nie wie dlaczego pracownikom niepodobał się brak wypłaty

Olka

Ciemność widzę widzę ciemnośc - odłączyli firme od prądu :)

Bobo Przysżły były pracownik

Jak podejrzewam wcześniejszy komentarz napisany przez pracownice biurową( usunięte przez administratora )Wszystko fajnie niby ok poza faktem że na wypłate czeka się 3 miesiące Niestety słabym ogniwem jest ( usunięte przez administratora )który chyba celowo rozwala firme i demotywuje pracowników. Kiedyś oświadczył nam nawet że on to nam nie musi płacić i wyliczał ile to dni po 10tym może nam zapłacic.

Zostaw opinię o Intro-Dajwór Bogusław Wydrych - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intro-Dajwór Bogusław Wydrych