Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club

Szczecin

Opinie o Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club

Hanna

@Aga, chodziło mi o stanowisko zajęte przez @bebeclub, użytkownika @miki2 obraziły pytania dotyczące potomstwa. Firma natomiast wytłumaczyła dlaczego taka sytuacja na rozmowie rekrutacyjnej miała miejsce. @Aga zdaje sobie sprawę, że przez kodeks jest to zabronione, ale wytłumaczenie, że jest to firma związana z artykułami dziecięcymi i przez to taka wiedza praktyczna się przydaje, do mnie przemawia.

Hanna

Dobrze, że na forum można znaleźć wytłumaczenie opisywane przez @Miki2 sytuacji. To zmienia punkt widzenia i zachęca ludzi do podjęcia pracy w Bebe Club. Skoro mowa o rekrutacji, czy można uzyskać tutaj informacje o wolnych wakatach?

Aga
@Hanna 07.08.2017 11:59

Nie koniecznie zmienia, raczej utwierdza w przekonaniu żeby tam nie podejmować pracy. W Kodeksie Pracy jest zapis że nie wolno pytać potencjalnego pracownika o to czy ma i/lub planuje mieć dzieci.

Miki2

Nie polecam! Rozmowa telefoniczna obscesowa, a juz nie dopuszczalne jest pytanie skierowane do potencjalnego pracownika: "czy ma dzieci" i "czy wyslal CV tylko tak sobie czy naprawde szuka pracy". Pelna dyskwalifkacja dlatego nawet nie bylo sensu sie fatygowac na drugi koniec Szczecina, zeby uslyszec takie pytania. Jesli mysla ze ktos bedzie u nich pracowal za najnizsza krajowa przez 6 dni w tygodniu to sa w duzym bledzie.

@Miki2 21.05.2017 19:33

Witamy, Przykro nam że obraziły Panią nasze pytania. Warto jednak poświęcić chwilę by wytłumaczyć dlaczego zapytaliśmy Panią o to czy ma Pani dzieci. Jesteśmy sklepem z artykułami dla dzieci. Z doświadczenia wiemy, że mamy mają większą wiedzę o produktach dziecięcych, znają się na nowinkach a również z praktyki wiedzą które produkty warto polecać. Jest to wartościowa wiedza w naszej działalności. Dlatego pytanie o rodzinę pomaga nam ustalić "doświadczenie zawodowe", a nie ma na celu dyskryminacji tak jak to może się dziać w innych firmach. Mamy nadzieję, że dzięki temu wytłumaczeniu zrozumie Pani lepiej nasze stanowisko. Pozdrawiamy, Bebe Club

Hanna

Chcecie poznać firmę bliżej? http://bebeclub.pl/ - na stronie Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club możecie znaleźć wiele informacji.

alek

Widziałem, że na stronie internetowej Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club jest zakładka dla osób zainteresowanych współpraca, szkoda, że nie ma zakładki kariera :) Wiecie, jakich stawek można się tu spodziewać?

Ojoj

Istnieją od 1996 roku i widać, że doświadczenie zdobyte w międzyczasie obecnie procentuje. Zastanawiam się czy to samo można powiedzieć o pracownikach, czy są dostępne jakieś szkolenia sprzedażowe czy inne? Jak w ogóle wygląda organizacja pracy i czy warto do nich aplikować. Dziękuję za sugestie - każda przydatna :)

@Ojoj 15.01.2015 08:54

Dbamy o to, żeby nasi pracownicy mieli jak największą wiedzę o produktach. Nasza załoga odbywa regularne szkolenia produktowe. Pozdrawiamy, Bebe Club

@Ojoj 15.01.2015 08:54

Drogi Pracowniku, panuje u nas dość rodzinna i przyjazna atmosfera i jestem zszokowana, że Twoje niezadowolenie nie zostało zgłoszone bezpośrednio do mnie, a w obraźliwy sposób opublikowane w Internetcie. Za pracę w soboty każdy z was dostaje dzień wolny w tygodniu, co jest zgodne z prawem pracy i zostało zaakceptowane przez każdego z was. Jeśli chodzi o stan zdrowotny współpracowników, Internet nie jest odpowiednim miejscem na opisywanie tak prywatnych problemów. Nie życzę Tobie jakichkolwiek problemów ze zdrowiem. I doskonale wiesz, że każdemu może się przytrafić choroba. W tych przypadkach, każdy potrzebuje wsparcia od pracodawcy, ale również od kolegów i koleżanek z pracy.

andrzej

To prawda, w ogóle szukając informacji w internecie o Bebe Club wyskakują jakieś same profile na facebooku, bo kiedyś zrobili konkurs.

Bebe Club

Tak, to co jest w sklepie internetowym zazwyczaj jest dostępne do obejrzenia na miejscu.

blogmama

o tak! rzeczywiście wszystko jest, a jak czegoś nie ma to można zamówić :) Lubimy!

Kaśka

Koleżanka jest zadowolona z pracy, szkoda tylko że na prawobrzeżu, to bym sama aplikowała :) A tak to za daleki dojazd

zadowoleni klienci

Bardzo duży wybór towaru, będziemy często odwiedzać,

sprzedawca

Pracuję już na tyle długo, żeby mieć wyrobione dobre zdanie. Ale oczywiście każdy mieć może swoje zdanie. Ja się po prostu z poprzednimi nie zgadzam.

xxx

Wiele osób z poczatku sobie chwaliło pracę więc nie chwal dnia przed zachodem słońca. Popracujesz to zrozumiesz.

sprzedawca

Jestem zadowolona z pracy. Jest stabilna, miła atmosfera i to cenię. Nie zgadzam się z opinią poprzedniczek.

mama86

Bardzo polecam. W życiu nie obsługiwał mnie Pan z taką wiedzą na temat foteli samochodowych, prawdziwy profesjonalista! Pan młody, taki sympatyczny, potrafił mi odpowiedzieć na każde pytanie i dodatkowo wytłumaczył mi duuużo rzeczy, których nie znajdzie się na forach, czy w internecie. SUPER!

Pracownica233

Nigdy więcej!!! Chciałabym aby klienci mieli przestrogę, przed kupowaniem tam starych i oczyszczonych z kurzu rzeczy, a niestety takie praktyki to tam codzienność... Jako miejsce na stałą pracę również odradzam.

Żaneta

My lubimy! Zakupy dla 2 dzieci zrobione :). No i ceny zawsze można dogadać, a to przecież mega ważne. co wy piszecie o tych nowych pracownikach? Cały czas te same ekspedientki są!

Viki

Może akurat był ruch. Ja byłam obsłużona koncerowo, jak kupiliśmy nasz wózek :)

kuska

Jedyne do czego mogę się doczepić to obsługa. Owszem wszyscy są mili, zamienią parę słów atmosfera jest ok, ale chyba nikt nie ma ochoty cokolwiek sprzedać. Wszyscy gdzieś chodzą, nie ma się kogo zapytać o cokolwiek. Stałam około 10 minut przy jednym produkcie i nic. Postanowiłam kogoś poprosić o pokazanie (najpierw musiała znaleźć chętnego). Udało się, ale jak już się zdecydowałam i chciałam wybrać kolorystykę i zamówić obsługa wykorzystała moment i znikła. Czekałam, czekałam osoby się przewijały i dalej nic. Wyszłam, bo jeżeli mam wydać 800 zł to chcę wybrać chociaż kolor no tyle to chyba można wymagać. Nie chcę opisywać konkretnych osób bo nie o to chodzi żeby komuś zaszkodzić, ale naprawdę zraziło mnie to do tego miejsca bo są produkty przy których potrzebna jest pomoc i porada.

Martula

Ja jestem mega zadowolona i z wyboru i z obsługi!

NIUNKA

Już nigdy nie zrobię zakupów w tej hurtowni.Mały wybór towaru,a obsługa masakryczna.Nie mają zielonego pojęcia o czym mówią..Pani blondynka z piskliwym głosikiem(chyba jakaś kierowniczka) jest nie do zniesienia. Kiedyś była fajna atmosfera i obsługa,ale nie teraz.Nie polecam.

Dorota;Marta

Witam jestem klientką tej hurtowni, naprawdę warto tam zaglądać,robienie zakupów w tej hurtowni to czysta przyjemność.bardzo miły Personel jestem taką szczęściarą że obsługuje mnie prawie zawsze młoda wysoka w długich włosach Pani (usunięte przez administratora)i taka przesympatyczna blondynka z włosami do ramion niestety nie znam imienia ale jeżeli się dowiem to z pewnością dam Państwu znać. polecam tą hurtownię z czystym sumieniem.Pozdrowienia dla Pani Kierownik.

mąż

warunki wcale nie są jakieś mega, wszyscy o tym wiemy .

klientka

Miałam nieprzyjemność być klientką tej hurtowni i pierwsze co zauważyłam to przerażoną obsługę,te dziewczyny mają strach w oczach.Chyba za dobrze tam się nie dzieje.Wiem jak czuje się pracownik zastraszany ponieważ sama kiedyś tego doświadczyłam.Jakby człowiek się nie starał i tak dla takiego szefa jest tylko robolem!KOCHANI PRACOWNICY NIE DAJCIE SOBĄ POMIATAĆ!!!

Iwona30

( usunięte przez administratora ).Nie liczy się miła aparycja.i miłe podejście do klienta.Non stop jest się obserwowanym przez kamere , czy się coś robi....czy podchodzi się do klienta.Można robić to i to ale nigdy Cię nie docenią , ciągle mało.... Mało która dziewczyna wytrzymuje tam nawet trzy miesiące.Takie podejście jest stresujące.

almo20

Szkoda dziewczyny która została zwolniona. Znam ją z pracy w tej firmie i wszyscy ją chwalili. Na nieuczciwość trzeba mieć dowody myślę że to ona może czuć się zniesławiona.

nickbebeclub

Pracowałam w tej hurtowni przez jakiś czas,Warunki pracy są beznadziejne,Panuje hierarchia wśród pracowników.Nie można mieć wolnej soboty.Mało kto tam wytrzymuje miesiąć, dlatego jest tam taka rotacja.

Bebe Club

Szanowni Państwo, jako firma, która przez ostatnie kilkanaście lat pracowała na swoją dobrą reputację czujemy się zobowiązani do sprostowania powyższych wpisów. Ich autorem jest nieuczciwy pracownik, który został zwolniony i teraz próbuje na wszelkie sposoby podważyć naszą reputację. Zarzuty dotyczące braku urlopów, dni wolnych, stresującej atmosfery są zwykłym oszczerstwem. Nie tylko jest to udokumentowane, ale także każdy z naszych teraźniejszych i byłych pracowników może potwierdzić te informacje. Nikt nie jest wyzyskiwany, ani nieszanowany, natomiast pani powyżej po prostu mnie zniesławia. Zainteresowani pracą mogą bez problemu sami sprawdzić jakie warunki pracy panują w firmie.

m

Ale ( usunięte przez administratora ) bzdury pisze o tej hurtowni nowy pracownik pracuje najdłużej dwa dni i ucieka taka beznadziejna atmosfera i warunki pracy.

gwiazda

Z tego co wiem warunki pracy sa beznadziejne i pracujesz wszystkie soboty żadnego wolnego za ten dzien nie dostaniesz.Totalna beznadzieja ( usunięte przez administratora )

Gunia

HEJ JA TEŻ MYŚLAŁAM ZE JEST TO SUPER HURTOWNIA TA BEBE CLUB ALE OKAZAŁO SIE INACZEJ NIE POLECAM TAM PRACOWAC.

alla

Super reklama hurtowni, ktora tak naprawdę jest tandetna... brawa za pomysł

Ja nie wiem jak tam jest z pracą ale jako klientka jestem bardzo zadowolona! Wczoraj byłam tam po zakupy i doradzała mi taka młoda pani( usunięte przez administratora ) jest miła i konkretna poza tym ma bardzo dobry gust.świetnie pomogła mi dobrać prezent dla chrześnicy.polecam

siwa82

Hej a nie wiesz czy nie ma teraz przyjęc na sprzedawce?

Zostaw opinię o Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club