Anibus Anita Buszka

Wągrowiec

Opinie o Anibus Anita Buszka

Tymon

Czym wytłumaczyć taką ciszę na forum? Podpowiedzcie czy warto aplikować , czy firma potrzebuje ludzi?

Alicja

A co możecie powiedzieć o Anibus Anita Buszka jako pracodawcy?

ken

o proszę, a więc widać, że firma Anibus ma masę zadowolonych klientów. To bardzo ważne, mało takich rzetelnych biur, gdzie faktycznie można zostawić "swoje sprawy" i się nie obawiać o nic. Ciekawe jak opinie pracowników.

Albertyna

Trafiłam tu przez znajomych. Do dziś jestem im wdzięczna za podpowiedź, gdzie mam zostawić bezpiecznie dokumenty swojej firmy. Szczerze polecam.

Iwona księgowa

Współpracuję z biurem Pani Anity. Zawsze na czas i zawsze prawidłowo.

Halinka

W tym biurze nie ma rzeczy niemożliwych. Panie są z księgowością za PAN-BRAT. Polecam to biuro

Dawid

Korzystam od dwóch miesięcy z usług tego biura, pracują w nim 4 kobiety, obsługa jest miła i bardzo sprawna. Odpowiedzi na pytania udzielane od ręki, nie trzeba czekać za informacjami tygodniami. Rzetelna firma.

edek

no najlepiej spytać o takie rzeczy bezpośrednio na miejscu, ale w takim razie @kursant powinieneś ieć jakieś argumenty przygotowane za tym, zeby akurat ciebie zatrudnili, a nie osobe doswiadczoną.. chociaż z tym pewnie będzie problem, moż elepiej szukać czegoś na czym dobrze się znasz, a nie w rachunkowości?

Szymon K.

Najlepsze biuro rachunkowe w okolicy. Bardzo miła atmosfera, ceny konkurencyjne, obsługa na szóstkę. Korzystam z usług księgowych od pięciu lat. Pełen profesjonalizm.

Lidka P.

Jestem zachwycona obsługą w tym biurze. Kobitki bardzo przyjemne i uśmiechnięte służą fachową pomocą.

?

Fajne biuro, bo małe i dbają o każdego klienta.

Szef

W tym biurze można uzyskać nie tylko porady księgowe i usługi księgowe, sympatyczna pani Anita rozgryza wiele innych problemów, z którymi boryka się większość z nas, nastawia optymistycznie do życia i kontroli urzędowych, uspokaja, ja tam chodzę jak na terapię, nawet jak mnie żona zdenerwuje. To co piszę to nie żarty. Uzyskałem tam pomoc w kilku sprawach zupełnie nieksięgowych.

Niedowiarek

Nie wierzyłem, ze może być tak przemiło i oh i ah jak piszą tutaj wszyscy. Byłem, sprawdziłem, zgadzam się, polecam.

Firma usługowa

Prowadzę firmę usługową na książce przychodów i rozchodów. Miałem problem z moim biurem, które księgowało mi dokumenty, okazało się, że mam mieć kontrolę, a tamto biuro nie księgowało mi dokumentów i nie składało deklaracji VAT, a dawałem im pieniądze na podatki i za obsługę.Po informacji o kontroli, zgłosiłem się do Pani Anity o pomoc. Jestem po kontroli, wszystko zaksięgowała i poskładała deklaracje do urzędu. Jestem dzień po kontroli, ale już ksiąg prowadzonych przez Panią Anitę. Kontrolujący nie mieli żadnych zastrzeżeń. Z ogromną ulgą dziękuję Pani Anicie za wsparcie i niezawodność i mojemu znajomemu, który polecił mi jej biuro.

Robert

Wniosek o dotację - nawet mnie specjalistę w branży Panie księgowe zaskoczyły - napisany w taki sposób, że mnie zatkało. PERFEKCJA w każdym calu. Teraz wiem, dlaczego osoby, które poleciły mi to biuro, są tak zadowolone i w takich superlatywach opowiadają o tych księgowych.

Marek

Podziwiam te kobitki. Za każdym razem jak jestem to z nosami w papierach. Ważne - zawsze uśmiechnięte. Zawsze mogę liczyć na pomoc i podpowiedź. Polecam

Zbyszek K.

Biznes plan z wnioskiem o dotację na 40000 zł napisany na 6+. Dostałem 40000 zł i pełne wsparcie pomostowe.

Nowy klient

Byłem dzisiaj u Pani Anity. Znalazłem biuro w internecie i poczytałem opinie. Pojechałem dziś i jestem bardzo zadowolony. Babeczka jest skromna i drobniutka, ale wszystko o co ją pytałem wiedziała, bez zająknięcia. Załatwiłem sprawy firmowe, przechodze z innego biura, nie jestem zadowolony z usług i już pierwszy kontakt zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Wreszcie z przyjemnoscia będe jeździł do księgowej. Szczerze polecam i zgadzam się ze wszyskimi opiniami.

Hindus

Jestem w polsce od niedawna i mam firmę od niedawne, Pani w tym biurze wytumaczyla mi wszysko i mam rozeznanie i dobrze dokumenty. jest mila i dobra ksiegowa.

stary klient

dobra obsługa, dobre porady, korzystam od lat

KK zadowolony klient

Ta Pani pracowała kiedyś w kontroli. Kiedyś mnie kontrolowała, a teraz jest moją księgową. Jest oblatana w przepisach i wie co trzeba robić. Dobrze prowadzi księgowość, od razu sugeruje co trzeba poprawić. Szybko wyłapuje nieścisłości i doradza w wielu kwestiach, nawet pozaksięgowych.

Andrzej W.

Pani Anita pomogła mi i mojej małżonce w problemie z ZUSem. nie będę pisał o szczegółach, ale w innych biurach rozkładali ręce i nie interesowali się tym, żadnej pomocy w sprawach, która dotyczyła okresu, gdzie nie miałem umowy. U Pani Anity, uzyskałem pomoc szybko i skończyły się moje problemy. Bardzo pozytywna osoba. Bardzo duża wiedza. Jestem bardzo wdzięczny.

Mała firma

Od trzech lat prowadzę małą firmę, 7 pracowników i osoba współpracująca. Pierwszy rok byłem w innym biurze w Wągrowcu. Biuro duże, ale bałagan jeszcze większy. Uciekłem jak najszybciej, teraz śpię spokojnie. Jestem zawsze miło obsłużony, bez pospiechu i rozgardiaszu, kiedy dzwonię, telefony są odbierane i udzielane rzetelne informacje.

Wspólnota Mieszkaniowa

Prowadzimy współpracę w zakresie prowadzenia księgowości dla wspólnoty mieszkaniowej. Polecamy biuro. Wspaniała obsługa, wysokie kompetencje.

Radosław

Korzystam z usług biura od niedawna. Jestem bardzo zadowolony, wszystko jest uzgadniane z klientem i dokładnie wyjaśniane. Nie przypuszczałem, że będzie tak profesjonalnie i jednocześnie bardzo miło.

LEO

Polecam! Bardzo przyjazne dla klienta biuro w Wągrowcu.

Firma budowlana

Współpracuję już od kilku lat z biurem ANIBUS z Wągrowca, nie miałem żadnych problemów ani z ZUS, ani z US w Wągrowcu. Współpraca układa mi się wzorcowo. Może niewiarygodne, ale prawdziwe.

Grażyna

Faktycznie jest błąd na tej stronie, biuro jest z Wągrowca. Polecam. Bardzo zadowolona klientka.

Klient Biura Anibus Wągrowiec

W opisie jest jakaś pomyłka. To biuro działa w Wągrowcu. Sam korzystam z jego usług. Współpracę chwalę, spokojne podejście do problemu i dobre rozwiązania.

Problemowy

Wyciągnęli mnie z poważnych tarapatow ze skarbówką i ZUS. Łączy mnie z tym biurem dozgonna wdzięczność. Kobietki zaradne i rzeczowe.

Agnieszka

Dziś oddałam wniosek o dotację do urzędu pracy pisany przez biuro "ANIBUS". Mam nadzieję, że otrzymam dotację, tak jak mój poprzednik. W biurze bardzo miła obsługa.

Frank

Właśnie przyznali mi dotację 40000 zł na podstawie biznes planu napisanego przez to biuro. Jestem bardzo zadowolony z efektu współpracy.

Gospodarstwo rolne

Biuro rozlicza dochody z mojego gospodarstwa od dwóch lat. Każdemu życzę tak miłej współpracy i tak fachowych porad.

Wspólnota

Od początku założenia nasza wspólnota ma ksiegowane dokumenty w Biurze Rachunkowym Pani Anity, wszystkie rozliczenia i sprawozdania mamy prawidłowe i terminowo. Sprawy w urzędzie skarbowym również załatwiane wzorcowo. Bardzo miła obsługa, rzadko spotykana w biurze rachunkowym.

AL-MED

Solidna firma, miła obsługa, dobrze wykonana praca. Klient ma to, czego oczekuje. Spokojny sen.

BUDDOM

Sprawa jasna. Według mnie najlepsze biuro. Moja firma miała już dwa inne, ale .... polecam "ANIBUS"!!!!

MAG-BUD

Jako właściciel firmy jestem usatysfakcjonowany w 100% z współpracy z biurem Pani Anity. Wszystkim życzę takiego księgowego i takiej dobrej specjalistycznej obsługi.

Krystian W.

Właśnie odebrałem biznes plan do dotacji. Według mnie jest dobry. Nie wiedziałem, że aż taki gruby będzie i tyle obliczeń, myślałem, że więcej opisów słownych, ale w końcu to nie poemat. Jak otrzymam dotację, to zrobię wpis, że biznes plan był skuteczny.

Kachna1983

Wniosek o zwrot VAT za materiały budowlane przygotowany szybko i tanio. Polecam i pozdrawiam

Katarzyna K

Jestem niezmiernie usatysfakcjonowana ze współpracy z biurem "ANIBUS". Od kiedy przeniosłam się tam z innego biura z Wągrowca (nazwy nie wymienię tylko z grzeczności, bo byłaby to antyreklama), mam święty spokój z ZUSem i urzędem skarbowym. Niestety w poprzednim biurze, miałam co chwilę wezwania i musiałam składać wyjaśnienia, bo biuro składało błędne deklaracje. Bardzo polecam biuro "ANIBUS".

Klakier

Ja też bardzo chwalę sobie usługi księgowe świadczone przez to biuro. Panie są bardzo miłe i cierpliwie wytłumaczą co niezbędne, żeby klient wiedział. Wielki szacunek dla moich księgowych, bo nie jestem łatwym klientem.

Kamilk1990

Naprawdę dobre biuro. Cierpliwa obsługa, księgowe wytłumaczyły mi dokładnie wszystko co chciałem wiedzieć. W innym biurze, powiedzieli mi, że nie muszę tego wiedzieć, bo biuro jest od tego. Ja wolę być świadomy swoich rozliczeń i mieć na nie wpływ. Ogromny plus dla tego biura.

Karol

Poszedłem do biura "ANIBUS" z polecenia znajomego i bardzo jestem mu za to wdzięczny. Od dwóch lat prowadzona jest moja księgowość w tym biurze, jestem po kontroli i urząd nie miał żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam! Opłaca się spać spokojnie.

Lolita

Podatek od dochodów niemieckich i polskich rozliczony w zeznaniu rocznym bezbłędnie. Sprawdzono mi to od razu w urzędzie skarbowym. Żadnych uwag. Słowa uznania dla biura

Ziom

Ja też elegancko mam rozliczone dochody z Norwegii. Jednego dnia zaniosłem dokumenty, dostałem informację, że jest rozliczone, byłem podpisać, a na drugi dzień, odebrałem potwierdzoną kopię PITu. Nie mogli za mnie wysłać elektronicznie, bo nie miałem kopii PIT z zeszłego roku. Tak byłoby jeszcze szybciej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi.

Marlene

Dochody z Danii rozliczone. Zawsze mam weryfikację przez urząd skarbowy i zawsze wszystko na 100% poprawnie rozliczone.

Klient od skomplikowanego spadku

Bardzo dobrze rozliczono mi w tym biurze spadek, dla mnie to była czarna magia. Babka wzięła papiery, zadała kilka pytań i już - rozliczyła. Mile zaskoczony, że tak łatwo jej poszło. Jestem bardzo zadowolony z usługi wykonanej przez to biuro.

Miłosz

PITexpress. Wypełniono mi PIT, szybko i za śmieszne pieniądze. Na dodatek z dostarczeniem do urzędu skarbowego. Wielki pozytyw.

Marta W.

Szybko i dokładnie rozliczono mi w tym biurze PITy z dochodami z Danii. Żadnych problemów. Ogromna wiedza ciemnowłosej Pani. Bardzo miła obsługa.

AGRO-BUD

Bardzo profesjonalne podejście do księgowości w połączeniu ze stosownymi i zrozumiałymi wyjaśnieniami dla klienta.

Zostaw opinię o Anibus Anita Buszka - Wągrowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anibus Anita Buszka