counter
1 1 36 5 1
Olgierd Nowy wpis

Firma działa stosunkowo krótko, ale już dała się poznać z dobrej strony, więc polecam pracę.

M.M Nowy wpis

Bardzo dobry szef .Pan Józef mądry i dobry człowiek. Szacunek i Respekt do niego.

Administrator Nowy wpis

Jak na ten moment wygląda sytuacja w ZUT Wągrowiec Józef Kosiński? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami informacjami?

Kuba Nowy wpis

Czy firma potrzebuje pracowników? Jaka atmosfera?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wągrowiec.

BYŁY PRACOWNIK

co do wypłat to poleca, składki odciągane od całości, wypłaty ok. i na czas- raz się zdarzyło spóźnienie. szef krzykacz ale ok, jak jest praca to zatrudnia, jak nie ma zleceń to zwalnia.

zainteresowany

Witam chciał bym dołączyć do tej firmy. Jak wygląda z kasą na wypłate ?

neutralny

No tak. Najlepiej jest narzekać, z tego my Polacy słyniemy. Nie staję w obronie Firmy, chociaż w jakiej innej firmie dostaje się: odzież ochronną, bony na Święta, jeżeli jest pilna praca do wykonania i pracownicy muszą robić nadgodziny to był zapewniony ciepły posiłek. Jaki pracodawca dopłaca za pracę w soboty? Ten z ZUT tak. Można byłoby wyliczać jeszcze inne przykłady, więc nie jest chyba tak najgorzej.Jest takie powiedzenie " wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Oczywiście, pracownikom należy się zapłata za pracę i na czas!!!, bo jak tu wyżyć za 500 zł.?!!! Zgadzam się z przedmówcami, że nie fair jest, jak w dzień wypłaty pracownicy dowiadują się, że obiecanej premii jest 50% albo zabrana jest 100%. PANIE PREZESIE - może by tak premie motywacyjne dać żeby pracownicy mięli motywację do pracy?, albo uznaniowe?-bo wiadomo, że jeden pracuje lepiej, dokładniej a drugi patrzy na zegarek, kiedy do domu pójdzie i obija się udając, że pracuje.Ludzie zamiast narzekać i pierdołami się zajmować to weźmy się do roboty !!!! Jak będziemy pracować sumiennie, szef będzie zadowolony,obroty w Firmie wzrosną - a zadowolony szef to ? może PREMIA? :)

Jestem jednym z tych "negatywnych" ale dziś napiszę coś pozytywnego. To że dziś dostaliśmy resztę wynagrodzenia za lipiec i na książki to czas najwyższy bo w piątek będzie wypłata za sierpień - chyba. Pozytywne jest to że szef dał na książki tym osobą które dostaną książki za darmo - 1 klasiści szkoły podstawowej. BRAWO PANIE DYREKTORZE. Tak trzymać.

Były

Panie dyrektorze bądź Pan człowiek dla człowieka.

Chamskie odzywki ,zabieranie premi za nic to normalka w tej firmie .

Trochę na tak,troche na nie.

Tak sie składa,że również znam sytuację, w której znajduję sie firma ZUT. Prawda jest taka, że nic nie usprawiedliwia zachowania szefa. Ludzie musza za cos żyć...dzieci idą do szkoły, trzeba zaopatrzyc się w węgiel, nie wspominając o rtachunkach, kóre nie mogą czekać... przykra sytuacja, nikt nie chcialby zyć za 500zł, jesli cały miesiąc na cos pracował. Druga strona to taka,że zachłannośc dwa razy traci! Gdybym był szefem dużej firmy i maial mozliwości również robiłabym wszystko dla swoich dzieci...zaraz sie pewnie znajdzie ktoś, kto napiszę ,że to Wy pracujecioe na jego synalków. Owszem...ale każdy rodzic mysli o swoich dzieciach i dopóki może robi wszystko by im polepszyc nawet jesli traca na tym inni...taka jest rzeczywistość- smutne,ale prawdziwe. Po drugie ktos tu zarzuca,że po tzw godzinach zostaja tylko wybrani. Z tego co mi wiadomo, to jak tylko zbliża sie 14sta to pracownicy wrecz pchaja sie do szatni, bo kto by chciał za te "grosze" zostawac....bądzcie ludzie wyrozumiali i nie mam na mysli obecnej sytuacji,bo tego sie nie da usprawiedliwić, tylko patrzcie na swoje zachowanie wczesniejsze. O tym,że szef przymyka oko na pewne sprawy tez należaloby pamietać... Prawda jest taka ,że kazdy kij ma dwa konce. Jesli komus zależy na pieniadzach to i soboty , nadgodziny mu nie straszne.Wiekszosc z Was przypomina sobie o tej mozliwoscio wtedy kiedy potzeba kase na 0,5 albo fajki. A wlasciciel firmy swoje zdanie ma na temat kazdego, chociaz glosno o tym nie mowi. Nie rzucajcie tu nazwiskami, bo w anonimie kazdy odwazny. Odwaga jest powiedziec prosto w oczy co sie o kims mysli. Zycze Wam powodzenia i duzej wyplaty na koniec miesiaca, nalezy sie niewatpliwie kazdemu.

xyz

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!wszędzie płacą krocie!!!!jest inne rozwiązanie otwórz swój własny biznes zatrudnij minimum 20 pracowników i zobaczymy co wtedy zrobisz,wówczas będziesz rządził jak Tobie będzie pasowało ,będziesz wrzeszczał na kogo i ile będziesz chciał!!!!wszystko będzie się wszystkim należało!!!zobaczymy jak daleko pociągniesz!!!!

znajomy

Widzę że Pan K lubi jak ludzie proszą się o swoje pieniądze. To jest zachowanie niegodne właściciela tak renomowanej firmy.

pracownik jeszcze

Ty aaaaaaaaaaaaaaaaaaa dlaczego nie napiszesz ze jak mamy mieć płacone za nadgodziny to musimy chodzić i dopominać, prosić się o swoje pieniadze,a szef z wielką łachą je zapłaci. to jest normalne.

Do aaaaaaaaaaaaaaaaaaa słuchaj w ZUT jest pare osób ktore jak tylko szef tupnie to stoją na bacznośc, zostana pogodzinach i przyjda w sobote bo im da pare groszy a reszte ma gdzies. albo ustalamy jasne zasady dla wszystkich albo po godzinach i w sobopty pracuja wybrancy - PUPILKI!!!!!! Zawsze beda wchodzic mu w tylek , zawsze przytakna, powiedza ze zawsze ma racje chocby sie mylil. nie dziwi mnie to bo z nim nie idzie dyskutować, bo tylko on ma racje, a jak nie to zaraz cie skontruje masz balagan, nie masz nic innego do roboty itp.

Tak zgadza się daje na książki, na gwiazdkę,wielkanoc i chwała za to. Ale zaraz mogę to skontrować a gdzie wczasy pod gruszą przecież pracuje tu ponad 20 pracowników, gdzie imprezy integracyjne takie z prawdziwego zdarzenia a nie 1 impreza (pijaństwo). W mniejszych firmach są wszystkie ww dodatki, coroczne imprezy, oprócz tego pracownicy i ich najbliższe rodziny mają zapewnione dodatkową opiekę medyczną, w okresie wiosna, jesień, zima - basen, siłownia itp lub inne. Nie tylko kijem ale czasem marchewką. Proszę sie rozejrzeć jest coraz wiecej firm które dbją o pracowników a my się cofamy. Nie jesteśmy jakąś malutką firmą tylko dużą i to o zasięgu międzynarodowym. Równie dobrz można napisać szanuj pracownika swego bo możesz mieć gorszego. Pamiętaj wyszkolenie nowego pracownika jest bardzo kosztowne i długotrwałe a pozatym musi być kumaty i chcieć robić za takie pieniądze!!!!!!!

xyz

a dlaczego nikt z Was nie napiszę że szef dofinansuje wyprawki do szkoły Waszych dzieci????o tym nikt nie mówi!!!!!!!,który zakład pracy ma takie fundusze??SZANUJCIE SZEFA SWOJEGO BO ZAWSZE MOŻECIE TRAFIĆ NA GORSZEGO!!!!

współpracujący

Za chwilę wszyscy specjaliści i fachowcy uciekną z tego zakładu. Zresztą z tego co słyszałem już uciekają i szykują się do zmiany pracy. Wcale mnie to nie dziwi. Menager zakładu powinien wiedzieć że fachowcom i specjalistom trzeba płacić w miare przyzwoite pieniadze ale przede wszystkim na czas. W tego typu zakładach pracują przede wszystkim specjaliści więc nie rozumiemm podejścia dyrektora.Panie dyrektorze jeżeli firma ma się rozwijąć ludziom trzeba płacić!!!!!!!!!!!!!! Należy inwestować w szkolenia pracowników, park maszynowy, rozszerzać zakres usług - anie tylko wyzywać że nik nic nie umie, wszystko robią źle - nie tendy droga. Niech Pan zobaczy jak opłacani fachowcy i specjaliści są w PORZĄDNYCH fitmach o wiele lepiej niż u was, i tam pieniądze są zawsze na czas. Panie właścicielu już czas na zmiany!!!!!!!!!!!!!!!

Przykład z ZUTu szef ogłasza że kto zachoruje ma obniżoną premie tyczy się to wszystkich pracwoników ale jest jedno ale. Jednemu obcina premię a drugiemu nie - takie jego widzimisię. Jednemu zapłacę za pracę po godzinach , w delegacji, w sobotę czy inne a innemu pracownikowi nie - dlaczego bo nie. Jeżelisię komuś nie podoba to brama otwarta, nikt nikogo łańcuchem nie przywiązał takie są odpowiedzi i twierdzenia pana K.

Zostaw merytoryczną opinię o ZUT Wągrowiec Józef Kosiński - Wągrowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad