Opinie o Global Agencja Pracy Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Global Agencja Pracy Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Global Agencja Pracy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Agencja Pracy Sp. z o.o. w Poznań

Gall Rozczarowany Nowy wpis

Każdemu odradzam zreszta to już nieaktualne firma ogłosiła upadłość wiec skoro były problemy ze wypłata przychodziła 3 tyg za późno to teraz pewnie się nie doczekam .

@Gall Rozczarowany

Kiedy ta firma ogłosiła upadłość? Nie działa ona czasem gdzieś pod inną nazwą? Szukam pracy i dlatego tak dopytuję. Chciałem tutaj spróbować, ale jak widać, spóźniłem się. :D

Max Nowy wpis

Przyjechalem na weekend do Niemiec na magazyn Nestle koło Berde nad frankfurtem. Miałem wystartowac od poniedzialku na wysokim skladzie (RT) ale agencja przesuwala termin az nadszedl kolejny poniedzialek i miałem isc na pakowanie. Zapewniali na stowe, okazalo sie to porazka i zupelnym brakiem niekompetencji gdzie koordynatorka w firmie sie tlumaczyla ze moze za dwa tygodnie na reacha, bo nie ogarnia nikogo tak samo jak biuro. Zjechalem w pierun. Lokacja : (usunięte przez administratora)po wyrokach i odsiadkach ktorzy nie powinni dostac zadnej pracy z normalnymi ludzmi. Lokatora tak spizgali ze w szpitalu wyladowal a potem sam mu operacje ogarnialem bo agencja ma (usunięte przez administratora)(zlamana szczeka i obrzek mozgu a nikomu nic nie zrobil i sie nie rzucal) Nawet ciezarna zarobila po drodze, a potem juz lecialy noze. Po tym jak (usunięte przez administratora)najwieksza (usunięte przez administratora)(bo paly ich przywiozly spowrotem po 6h) dali kolejnego (usunięte przez administratora)ktory siedzi tylko na chacie. Bez klamy nie ma co startowac, Pozdro dla czytatych

@Max

To znaczy w ogóle nie pracowałeś tylko cały czas czekałeś na kwaterze na możliwość pracy? Nie ustalili wcześniej i wysłali cię ciemno? A kto zapłacił za transport? Ty? Jeśli chodzi o kwaterę to nie można jej było zmienić? Dysponowali tylko takimi warunkami?

Domi

To w tym roku nikt się nie wybiera do pracy z agencji, że tu tak pusto? Halo? :D Jest wolny etat jako spawacz w Czechach, w ofercie gwarantują ochronę socjalną, ubezpieczenie zdrowotne, mieszkanie, transport do pracy, zaliczki, punktualne wypłaty bez opóźnień niezależnie od czynników zewnętrznych. Czy to wszystko się zgadza, czy w rzeczywistości wychodzi inaczej??

Ilona

Witam mam pytanie czy ktoś już był na produkcji kukurydzy bo chcemy jechać i narzeczonym do pracy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Global Agencja Pracy Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Zocha

Pod tym linkiem jest kilka opinii na temat rzetelności firmy Global P.

@Zocha

Jakim linkiem ??

@Zocha

Jakim linkiem?

Łucja
@Anonymous

A co jeśli to zagadka? A raczej info dla domyślnych? No bo skoro pod linkiem są opinie o ich rzetelności, a linku nie ma tzn., że nie są rzetelni? Kurcze szkoda, że to zostało dodane 8 lat temu, bo już mi nie odpowie czy zgadłam. A tak ogólnie to aktualnie jak oceniacie ich rzetelność?

?

Zdecydowanie odradzam zatrudniania się u tego pośrednika. Ma problemy z wypłatą należnych pracownikowi pieniędzy chociaż pieniądze za wykonaną pracę bierze od firm. No i można znaleźć się na ulicy w środku nocy bo Pan Wielce Pośrednik nie płaci za wynajęcie hotelu chociaż w tymże hotelu umieszcza pracownika.

global
@

Szkoda że to anonim się wpisał. Wszyscy dotasją należne im pieniądze za wykonaną pracę. Wszyscy nasi pracownicy wskazane zakwaterowanie opłacają sami. Z hotelu jak i z pracy można wylecieć jeśli zamiast pracować nadużywa się alkoholu. Takich alkoholowych zdarzeń nie tolerujemy.

@global

Mam pytanie czy sytuacja w Państwa firmie uległa zmianie na lepsze?

Nieznany

Nie Polecam byłam tam i straszne rozczarowanie tą agencja ,pieniądze wysyłają nie na czas i jeszcze oszukują z wynagrodzeniami bo więcej pieniędzy biorą dla siebie .Mieszkanie fatalne bo z Niemcami i jeszcze nie wiadomo z kim. Kordynatorzy wcale nie lepszy gdy jest potrzebny to go nie ma .Odradzam tam jechać !!

Beata
@Nieznany

Ok a duże te opóźnienia są powiedz? I czemu fatalne warunki zakwaterowania? Każdy ma w sumie inne standardy, powiedz coś więcej

@Nieznany

Proszę o Więcej informacji???

Zuzanna

Ktoś jest w stanie potwierdzić albo zaprzeczyć opinii o tym że coś nie tak było u nich z otrzymywaniem wypłat? Widzę taki komentarz, co prawda bardzo stary ale takie zarzuty mocno niepokoją.

Chujwdupegp

Ma ktoś numer telefonu do biura w Zielonej Gorze ?

Beata

Znalazłam informację, że Global Personnel zajmuje się pośrednictwem pracy. Na jakie stanowiska rekrutują? Zatrudniają tylko do pracy fizycznej?

oczka

no lepiej takie sprawy zdecydowanie załatwiać rozmową w cztery oczy

Zostaw merytoryczną opinię o Global Agencja Pracy Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Global Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Agencja Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Global Agencja Pracy Sp. z o.o.
  • Gwarna 13 lok. 51C
    61-702 Poznań

Global Agencja Pracy Sp. z o.o.