EKOCEM Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o EKOCEM Sp. z o.o.

Paulina

@Paulina 23.03.2017 11:49
Z ilu etapów składa się rekrutacja? Jak przebiega? Może mielibyście jakieś rady dla innych kandydatów....

Dziewczyno jaka rekrutacja tam ludzie żyją w ciągłym strachu przed zwolnieniem, mnie też objęły zwolnienia nie powiem na początku po tylu latach pracy było ciężko się ogarnąć ale teraz nie żałuję trafiłem na spoko firmę w której się rozwijam zawodowo ponadto zarobki leprze niż w Ekocemie można powiedzieć że mi się udało i na moim przykładzie widać że życie nie kończy się na Ekocemie choć tak jak pisałem ciężko było się otrząsnąć po tylu latach pracy

rrrr

kraków trzyma wladze a kierownik 3 brygady to mu już ta funkcja w głowe uderzyła bo czuje sie jak na swoim folwarku .i dalej nic sie nie zmienia jedni robia inni prawie nic nie robia bo stawki ich blokuja.

frodo

zarobki nie którzy zarabiają ponad miarę inni zarabiają zancznie mniej lub bardzo mało z tym samym zakresem obowiązków. pozwalniali ludzi roboty przybylo a wyplaty jak byly tak sa ,no oczywiscie kraków nietykalny .

luks

@lolo skoro jesteś pracownikiem i masz takie domysły, to może spytaj wprost. Firma powinna wspomóc pracowników przy nowym zatrudnieniu. Albo stanąć na rzęsach, by Ekocem nie upadł :)

lolo

prawda jest taka że Ekocem zmierza ku upadkowi zobaczymy jak będzie fajnie szukając nowej pracy

lolo

Proszę się nie podszywać powyższego ja nie pisałem a kolega hobbysta niech się czepi tramwaju a nie mnie to była zwykła pomyłka w pisowni

lolo

Prędzej czy później wszystkich wy....olą jedynie krakusy zostaną i największe lizo d..y, wszyscy kiedyś się śmiali ze zwalnianych teraz sami mogą być zwolnieni powinni wreszcie wsiąść się za dział techniczny i handlowy tam są największe darmozjady

hobbysta
@lolo 07.02.2016 12:24

Kolega powinien się "wsiąść" za j.polski

@hobbysta 08.02.2016 12:11
Kolega powinien się "wsiąść" za j.polski

Rozumiem te działy bo wziąć haracz od firm to nie to samo co wsiąść.Z tego co wiem najwięksi biorcy nie pracują ale lista aktualnych i ich firm oraz ........ będzie ............!!!!M

PROZAC

I co w tym Ekocemiszczu się dzieje? Słyszałem, że od nowego roku, nowy zarząd przywitał swoich pozostałych pracowników cudownymi informacjami o kolejnych zwolnieniach?

true_player

Historia Ekocemu to powoli już historia...tyle w temacie.

bert

Powodzenia Ci zycze.Szykuja sie kolejne zwolnienia w tym roku a o przyjeciach zapomnij.Zle sie dzieje w EkoCem....

błażej

kiedys napisze ehh..ręka swierzbi

PROZAC

No cóż, pisałem, że przyjdzie nowy dyrektor i może zmieni się coś na lepsze. Kurde jak ja się myliłem :) może i gostek jest spoko, sprawia wrażenie miłego, rezolutnego, rozumiejącego problemy pracowników itd. itp. ale to za jego kadencji poleciało z zakładu tyle osób. Ciekawe swoją drogą ile jeszcze poleci. Czterobrygadówka poszła się ebać i ebana dalej będzie, ludzie robią za 1800 zł. Część została wywalona pod firmy zewnętrzne i robią za 1300 zł. Ciekawe swoją drogą kiedy na ekocem na produkcję wejdą firmy zewnętrzne typu worker czy manpower :) przynajmniej moim zdaniem do tego zmierza polityka firmy :/ Stabilna firma? - kiedyś tak - teraz? jak kiedyś ktoś z was zobaczy taki napis przy jakimś ogłoszeniu o pracę do firmy górażdże na przykład do zakładu ekocem niech się uśmiechnie pod nosem i spokojnie zamknie zakładkę i szuka dalej ta firma nie jest stabilna. Stabilna firma to taka w której pracownik wie co ma robić i nie myśli kiedy go zwolnią albo co się zmieni na gorsze za 3 miesiące. A na razie tak jest...

M.R

Wyrwali chwasta :)

Interpunkcja burku

rrrr

Wyleciał za mobbing ten "Pan Rudy" a kulturą też nie grzeszy

gggg

A Ty się poruszasz po polu w Grabowej!!!

xxx

,, już tak nie twierdzi ;) " A zyje mu sie o 100 razy lepiej od Ciebie, zwyczajna szara myszko z EkoCemu poruszajaca sie pewnie kanałami ;)

gggg

już tak nie twierdzi :)

xxx

Kolego ,, Były pracownik " Na wstępie mojej wypowiedzi chciałbym Ci uswiadomic ze w języku polskim uzywanie nazwisk piszę się z dużej litery ,, Rudy " Po drugie dla Ciebie Pan Rudy. Widac cwaniak w internecie jak bardzo Cie to interesuje mozesz podjechac wtedy dowiesz sie wszystkiego :)) Pozdrawiam :)

Jak tam rudy dalej twierdzi że jest nie do ruszenia

solidarność

Witam i szczerze zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!! e-mail:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

gall

Tylko, że w ekocemie od jakiegoś czasu się tylko zwalnia, więc nie tworzy nowych zespołów.

lolo

z tego co wiem to Ada też poleciała

Ggg

Czy Ada została?

Mis

Dokladnie zwolnienia sie zaczely i to dopiero pierwsza tura. Z wagi poleciały 3osoby ... Ochrona środowiska 5 sztuk itd... Przyjęć żadnych nie będzie...

frodo

podziękujcie związkom dostali swoja dole i stołki za te procedury.

lolo

Zwolnienia się już zaczęły brama przechodzi pod firmę zewnętrzną sprzątaczki też 3 osoby lizo.... przechodzą do programu LEO paru chłopaków przenoszą na kolej i wszystko byłoby ok bo przecież by ktoś powiedział że jakby nie było to pracę nadal mają tylko pytanie na jak długo? ponadto dziś zwolniono 5 osób cały dział OŚ, 1 osoba z wagi 1 z magazynu i na tym nie koniec :-(

gall

@słowik wystarczy tylko parę faktów pokojarzyć, też mnie to smuci, bo obie firmy wzajemnie bardzo dobrze prosperują i moim zdaniem powinny istnieć na rynku, ale niestety z tego co wiem, gdyby nie awaria młyna to już mieli jedną brygadę chyba zlikwidować w ekocemie. Młyn ma ruszać i wracają do rozmów ze związkami.

surykatka

@słowik widzę, że całkiem zorientowany jesteś pominąłeś tylko taki mały szczególik tj. że chcą "na dniach" ok 40 ludzi zwolnić :)tak na dobry początek, a za rok..., a za dwa to już niczego nie będzie.... a jak coś będzie to najwyżej wielki (usunięte przez administratora) dobrze, że są związki które "prężnie" działają i "klepią" wszystko co podsunie pracodawca... bravo!!! do boju!!

adas r

firma stabilna, możan spokojnie dosiedziec do emerytury. polecam!!!

@adas r 24.07.2014 16:05
firma stabilna, możan spokojnie dosiedziec do emerytury. polecam!!!

adas ty w ekocemie pracujesz i takie opinie piszesz? a plany zamknięcia ekocemu? to chyba nic stabilnego

x

polska polityka wykonczyc i zniszczyc zapomniec

x

I się doczekaliśmy Górażdże da nam teraz po tyłku nawet żadna strefa nam nie pomorze

lolo

ktoś tam pisał o socjalu że niby tak pięknie to wygląda ale nie napisał że wszelkie zwroty gotówki są uzależnione od zarobków w najgorszym przypadku można tylko dostać 50% od wspomnianego 1000zł czyli już nam się robi 500zł i minus podatek 23% i mamy jedno wielkie g..no

@#$

Jeżeli chodzi o zarobki fakt nie którzy zarabiają ponad miarę inni zarabiają zancznie mniej lub bardzo mało z tym samym zakresem obowiązków(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

ferdek

praca dla niemca zarobki jak dla (usunięte przez administratora)prywaciarz lepiej płaci

frodo

przemysł ciężki,a w biedronce lepiej zarobiz bo wezmiesz 2 a tu ciezko tyle zarobic.

sssss
@frodo 11.11.2013 12:46

A jak długo tam pracujesz chlopie? Że mowisz " nikt się nie zwalnia". Bo ile już odeszlo. Wiem, bo sam opuscilem ten syf Jak tak źle Tobie było w Ekocemie, to po co piszesz o starym zakładzie pochwal się o nowym Pewnie żałujesz że odszedłeś 

PROZAC

Witam! wypowiem się, otóż w moim mniemaniu zakład nie jest zły, aktualnie w wielu firmach czy zakładach nie można marzyć nawet o socjalu jaki zapewnia aktualnie ekocem, 1000zł na wycieczkę raz w roku, 140 co miesiąc można wykorzystać na sport i cos tam jeszcze. osobiście jeszcze nie korzystałem :D, dodatkowe pieniądze raz w roku z premii, rehabilitacje, prywatna służba zdrowia jak ktoś już wcześniej pisał, ogólnie wydaje mi się że pod tym względem na prawdę nie ma co narzekać. I przypuszczam większość się ze mna zgodzi. Jeżeli chodzi o zarobki fakt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywają nie którzy zarabiają ponad miarę inni zarabiają zancznie mniej z tym samym zakresem obowiązków i wiedzą... pod tym względem faktycznie wydaje mi się, że to kwestja układów... Jeżeli chodzi o atmosferę panującą na zakładzie cóż, to akurat nie różni się w żaden sposób od innych podobnych zakładów, czasem jest dobrze czasem znacznie gorzej, ludzie? nie którzy są w porządku, na innych natomiast trzeba uważać, z koleji do innych najlepiej w ogóle nie podchodzić i rozmawiać wyłącznie na tematy służbowe. Najważniejsze jednak, że po raz pierwszy odkąd oficjalnie eko cem przeszedł pod system płacowy górażdże usłyszymy dobre wiadomości. Obecny dyrektor się zmienia i przychodzi nowy, miejmy nadzieję, że coś zmieni, miejmy nadzieję że na lepsze. Chciało by się powiedzieć że obecnemu niech emerytura niska będzie ale to chyba nie jest realne :D

?

Ile w przemiałowni w Gdyni w ciagu roku kręca ton ?

lolo

człowieku 2 brutto ze wszystkimi dodatkami na początek, zresztą później też nie ma co liczyć na więcej chyba że masz plecy i to konkretne a o 3 to możesz tylko pomarzyć, na pewno nie w tej firmie zresztą po co tu się pchać jakieś 5-8 lat temu to ok ale nie teraz, najlepiej niech zamkną to w cho..re to przynajmniej część ludzi zmotywują do poszukania sobie czegoś lepszego jedyne co tu większość trzyma to umowa na czas nieokreślony nic więcej.

dostaniesz 2 ale brutto

ile zarabiales

jdhfyur

@

rrr - 2013-09-19 14:21:00 Tylko, że ja dopiero szukam pracy i się zastanawiam nad Ekocem. To ilu jest kierowników w ogóle? Wszyscy spoko, czy jakiś nie polecacie? Można się przenieść w razie czego?a ile chcesz zarabiać ? ps. do tej firmy jest mało przyjęć, mało kto się zwalnia

?

Idz do swojego kierownika, to szystko wyjaśni

?

nie za tą kasę nie można sprawić sobie okularów, nie wykorzystana kasa przepada, można ją wykorzystać np. basen, siłownia, na co jeszcze nie wiem na pewno nie można iść za to do np. kina ponieważ buraki z Choruli kina u siebie nie mają :-)

lolo

Socjal to wczasy pod gruszą 1200, co 2 rok można jechać na rehabilitacje 2300, co roku jest do wykorzystania 1000 na jakąś wycieczkę ponadto jest co miesiąc 140zł ale ciężko z tego skorzystać bo nikt nie wie na co to można przeznaczyć jest jeszcze prywatna opieka medyczna wysokość składki zależy od rodzaju pakietu, po za tym barbórka w wysokości wypłaty oraz premia roczna i z tym jest już różnie

kolo

Kierownicy sa normalni (no moze nie wszyscy :) poprostu robia swoje... Socjal jest dosc bogaty patrzac na tle innych firm, co do stawki na poczatek to lepiej chyba nie wiedziec bo mozna sie przewrocic ze smieechu... Ale dla ciekawych: ok 1700 brutto za robote w syfie jakich malo, bez perspektyw na rozwoj i podwyzke. ZAPRASZAMY Z OTWARTYMI REKAMI!

ferdek

nie wiem jak wy,ale dla mnie to lekka przesada jak kierownicy przychodzą na dyżur ,czy oni maja za małe zarobki przecież im nic nie zabrali a dali by innym zarobić .chyba że sa tak zachłanni.

polo

No no. Jak czytam te posty to powiem wam, ze racej te negatywne to prawda. Wypowiedz " hehehe" zajezdza mi jakims burkiem, colize u gory i kabluje. Stawiam na madraska co nic nie potrafi oprocz kablowania i gonienia ludzi przy kompletnym braku szacunku, no kto wie okim mowa? No jasne, że rudzielec wielki kierownik zmiany! Ludzie, to byl zaklad spoko jakies 1.5 roku od powstania tj 2000.kiedy to wodka lala sieszerokim strumieniem, roboty bylo malo, bo wszystko nowe to tylko ogarac porzadki, co niektorzypanienki sprowadzali i tanczyly na stolach, nadgodzin bylo co niemiara. Ale jaksiezaczelo psuc, zaczeto ograniczac nadgodziny, nie wszystkim oczywiscie, zaczelo sie kablowanie ijeden drugiemu najchetniej siekierke wbilby w plecy. Ajak kloesters sprzedal zaklad gorazdze to juz byla powolna lipa,no oprocz niektorych pupilkow reszta miala kiche. Jeden dostal 50 pln podwyzki, drugi 400lub wiecej. Raz jak pakownia nie dostala, kierownik powiedzial, zezapomnial sobie o pakowni. Hmm ,

co ty powiesz?

pracownik - 2010-07-27 09:49:57 Firma jest OK! Pracuję tu już 10 lat i nie zamierzam zmieniać. Fajni ludzie. to głupi jesteś. No chyba że dupska liżesz jak inni np. kier. 2 brygady!

Zostaw opinię o EKOCEM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOCEM Sp. z o.o.