Global System Service Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Global System Service Sp. z o.o.

Jan

Wiesz co, no nie jest to całkowicie prawda z tym brakiem możliwości awansu, jak dla mnie i według moich wiadomości to awanse oczywiście się zdarzają, jak chyba w każdej firmie, więc generalnie polecam próbować, nie ma nad czym się rozczulać chyba moi drodzy

miki

Juz nie aktualne. Rekrutacja zakończona.

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Global System Service Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Global System Service Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global System Service Sp. z o.o.