Nowe Ogrody 3 Sp. z o.o.

Opinie o Nowe Ogrody 3 Sp. z o.o.

likot

Alinka, ale firma nie aranżuje ogrodów. Nowe Ogrody to nowocześnie zaprojektowane osiedle. Duże okna, balkony, tarasy zielone nawet do 60 m2, które zapewniają optymalne nasłonecznienie pomieszczeń, a tym samy doskonałe samopoczucie domowników. To już 3 takie osiedle, dla kazdego zakładaja nowa firme, można sprawdzić w krs.

Macie doświadczenie w firmie Nowe Ogrody 3 Sp. z o.o. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Nowe Ogrody 3 Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowe Ogrody 3 Sp. z o.o.