Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bielsk Podl. 1

Bielsk Podlaski

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bielsk Podl. 1

kuubake

to prawda, że zarobki to ok 1700 zł? Wydaje mi się, ze to troche mało biorac pod uwage prace na pełen etat no i w jednak stresujących warunkach, nie mówiąc już o presji czasu jaka jest na poczcie teraz. A jak u nich z atmosferą jest teraz, wiecie może?

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bielsk Podl. 1? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bielsk Podl. 1 - Bielsk Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bielsk Podl. 1