GRZ S.C. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych C.K.K. Roma

Ruda Śląska

Opinie o GRZ S.C. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych C.K.K. Roma

szkoda po pierwsze że nie mają własnej stroyn internetowej, to by naprawdę wiele ułatwiło mnie i wieleu osobom chcącym jak ja u nich np. pracować. w sumie to wydaje się potencjalnie opłacalne zajęcie to teraz jest boom na tego typu szkolnictwo i popyt jest

Masz doświadczenie w pracy w firmie GRZ S.C. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych C.K.K. Roma? Wiesz coś o zarobkach i atmosferze pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o GRZ S.C. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych C.K.K. Roma - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRZ S.C. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych C.K.K. Roma