Opinie o PCG ACADEMIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PCG ACADEMIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PCG ACADEMIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PCG ACADEMIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Pipek

To była kiedyś dobra firma z wyjatkowo słabym zarzadem, ktory sie w koncu doigrał

Banan

[G2abriel] Ciekawostka: Mam teraz w swoim dziale 8 osób, które kiedyś pracowały w PiP - kilka następnych w drodze ;) To potwierdza, że PiP to była na prawdę mocna ekipa, z czego nie za bardzo zdawaliśmy sobie wtedy sprawę :)

G2abriel

Okrągła liczba pracowników na ten moment to 509 - zmień informatora bo jest nierzetelny.

Pipek

hehe dobre. Ciekawe kiedy zwolni sie kolejne 10 osob :).

@Pipek

Ciekawostka: Mam teraz w swoim dziale 8 osób, które kiedyś pracowały w PiP - kilka następnych w drodze ;). Ta liczba nie uwzględnia programistów, którzy są w innym dziale.

Rumburak
@G2abriel

No właśnie, w Partners in Progress pracowały a w G2A harują za niewiele większe pieniądze.... a dwie osoby to nie jest kilka.

@Rumburak

Typowy ból d... z tym harowaniem, normalna cywilizowana praca i za większe pieniądze niż w PiP :D - inaczej by się tak nikt nie dobijał do nas (w tej chwili mamy ponad 500 pracowników i ta liczba gwałtownie rośnie). Co do dwóch czy kilku osób, to zapewne mam na ten temat większą wiedzę niż ty. Dodatkowo osoby, które "kiedyś pracowały w PiP" to nie koniecznie osoby, które obecnie tam pracują.

Rumburak
@G2abriel

Czy pracownicy G2A zawsze tak zaokrąglają? Jak jest 460 to się liczy jako ponad 500? Dalszego gwałtownego wzrostu życzę ...

ITP
@G2abriel

No tak - czyli całe G2A za....la a G2abriela tylko boli d...

@ITP

A to w jakim kontekście? Żeby obrazić czy co?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie PCG ACADEMIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Analityk biznesowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Re: Kendo

Raczej firma się wykrusza

Obiektywny

A co to ma wspólnego (baza klientów) z tym co napisałem? Ponadto ilość klientów jest mniejsza niż to napisałaś, a zadowolonych klientów policzysz na palcach jednej ręki. Firma jest cały czas na sporym minusie, sytuację póki co ratuje inwestor dorzucając do interesu.

arek

Jak ktos ma glowe na karku i chce zarabiac pieniadze to dlugo nie zabawi w PIP.

Obiektywny

W tym roku już około 10 pracowników odeszło z własnej woli z tej firmy. To spora część wszystkich pracowników. Myślicie, że jakby było dobrze to aż tylu pracowników by odchodziło? To tak do przemyślenia. A nowy Zarząd... chyba lepiej nie pisać.

hater

Jeśli ktoś w branży IT boi się zwolnienia to rzeczywiście PiP jest dla niego ;)

nixon

A ja nie narzekam. Ameryka przyszła sporo setek podwyżki dała. Nie straszą zwolnieniami, stabilizacja. Ja tu widze same plusy. Teraz dużo się zmieniło jak jest nowy prezes bo więcej płaci. Pracuje w tej firmie kilka lat i rozmawiając z ludźmi nie słyszałem aby ktoś zarabiał 1800 brutto. Potwierdzam wpis wyżej PM nie pracuje. Jakby co polecam niezdecydowanym.

Realista

Partners in Progress można podsumować jednym zwrotem: jest ch**owo, ale stabilnie.

PiPa

Najważniejsze, że Piotrka wypieprzają. Może wtedy firma odżyje?

Re: Kendo

To musi być naprawdę porządna firma skoro można zarobić aż 1800 brutto. Jak dla mnie bomba. No i jaka doświadczona kadra, sami fachowcy i specjaliści. Już nie mogę doczekać się tego pierwszego miesiąca :)

Hehe

Dobre, raczej chyba brakuje chętnych żeby tam pracować. Mają fatalne notowania na rynku pracy a systemy inf. PiP to porażka.

tymek

Uwaga na wpis wyżej. Zarząd w natarciu.

Felix

Widocznie juz sie ludzie poznali na tej firmie ze nie ma chetnych

Edek

Więcej zarobisz w bierdonce na kasie

Mariusz Zoolek

A ja napiszę pod swoim pseudonimem, ale i tak każdy będzie wiedział, o kogo chodzi. Chcesz mieć lepiej w życiu ? Zmień pracę i nie narzekaj. Ja tak zrobiłem i to była najlepsza decyzja w całym tym morzu kłamstw. A pretensji nie mam akurat do nikogo, bo spędziłem w tej firmie kilkanaście fajnych miesięcy, poznałem kilku fajnych ludzi i tak dalej. Dla nowych miałbym taką jedną radę - nie sugerujcie się obietnicami, które i tak nie zostaną Wam spełnione ;)

Witek

W nowym zarzadzie znowu Marek B. czyli powtorka z rozrywki :)

Nie bronie nikogo. Chcę tylko powiedzieć że nikt nikogo nie zmusza pracować w Pip i jak ktoś z różnych względów zmienia pracę to nie znaczy że musi pozostałych obrażać. A tak przecież nie dawno jeszcze z niektórymi siedział przy jednym stole. I to jest każdego osobista sprawa czy pracuje tu czy tam i za jakie wynagrodzenie. Ciężko się polemizuje z kimś kto się nie przedstawi i myślę że więcej już tu nie napisze bo to zaczyna być jak przekonywanie kogoś do swoich racjia w myśl Przysłowia do sexu i alkocholu się nie namawia. Życzę wszystkim jak najlepiej dużo kasy zdrowia i zadowolenia z nowej lub starej pracy. Pozdrawiam Paweł

Zostaw merytoryczną opinię o PCG ACADEMIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w PCG ACADEMIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PCG ACADEMIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PCG ACADEMIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.7/5 Na podstawie 59 ocen.
  • 954F
    36-002 Rzeszów