Gródków

Opinie o Bort-Wimar Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep nr 1 Spożywczy

aleksander

teraz nie ma ofert pracy, ktoś coś o tym wie moze?

Diabeł tasmański

Witam!Pozdrawiam dziewczyny z wimara nr.1 bo są naprawdę super.Szczególnie 2 młode panie blondynki.Są zawsze usmiechnięte,pomocne mimo że pracuja pod presją ponieważ szanowny szef nachodzi je co 15 minut-serdecznie współczuje.Panie Bort daj sobie pan luzu!!!!

Zostaw opinię o Bort-Wimar Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep nr 1 Spożywczy - Gródków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bort-Wimar Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep nr 1 Spożywczy