Elex-Bis Firma Wielobranżowa Ireneusz Chrabąszcz

Piekoszów

Opinie o Elex-Bis Firma Wielobranżowa Ireneusz Chrabąszcz

gość

Ale rotacji nie ma? Stabilne zatrudnienie to podstawa.

Sebastoan

Pracowałem 5 lat jest ciężko ale nie aż tak bardzo kasa na czas a co najważniejsze bardzo dobra atmosfera rodzinna szefostwo ok dobrze wspominam czas spędzony w tej firmie Pozdrawiam

LEON

PRACA CIĘŻKA PO 10/12 GODZIN DZIENNIE ALBO WIĘCEJ ZA 8 ZŁOTY NA GODZINĘ BEZ UMOWY JAK SIĘ DOPROSI CIE UMOWY TO GÓRA NA 1/4 ETATU WYKORZYSTUJĄ NA MAKSA I NIE OBCHODZI NIKOGO ŻE SIĘ NOSI PO 60 KG OGÓLNIE SYF NIE POLECAM

Zostaw opinię o Elex-Bis Firma Wielobranżowa Ireneusz Chrabąszcz - Piekoszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elex-Bis Firma Wielobranżowa Ireneusz Chrabąszcz