Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Ostrów Wlkp. 1

Ostrów Wielkopolski

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Ostrów Wlkp. 1

elka

witam, z tego co sie orientuje to od poczatku roku bedzie mozliwosc przyjecia sie na staż na poczte, jest tak co roku, zawsze po stazu jest mozliowsc zatrudnienia na pare miesiecy,

Wiesz coś na temat warunków pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Ostrów Wlkp. 1 ? Można liczyć na stabilne zatrudnienie czy jednak na pracę zleceniową? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Ostrów Wlkp. 1 - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Ostrów Wlkp. 1