Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chełmno 1

Chełmno

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chełmno 1

Aga

Hej czy ktoś jeszcze odwiedza forum? Strasznie tu cicho, ale jeśli ktoś wchodzi kto pracuję na poczcie niech da znać jak wygląda atmosfera przy okienkach tzn obsługa :) będę wdzięczna. Pozdrawiam Agnieszka

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chełmno 1? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chełmno 1 - Chełmno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Chełmno 1