Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pruszcz Gd. 1

Pruszcz Gdański

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pruszcz Gd. 1

wielka

ciekawe, czy ta oferta jest nadal aktualna, ale podejrzewam, że już kogoś przyjęli

Rekruter

W sprawie rekrutacji do Pruszcza Gdańskiego prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Kontakt: rekrutacje-gdansk@gdansk.poczta-polska.pl tel. (58) 326 62 69

Jesli byłeś pracownikiem firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pruszcz Gd. 1 to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pruszcz Gd. 1 - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pruszcz Gd. 1