Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Oława 1

Oława

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Oława 1

ania

mojej dobre kolezanki mama pracowala i wciaz pracuje. owszem potwierdza sie to ze zarobki nie sa najwyzszych lotow bo az 1700 zl na reke.ale praca stabilna, no ale nie zawsze lekka.dla ludzi szukajacych cieplej posadki ale ktorzy jakij zawrtonej kariery ni chca robic to jak najbardziej. praca od do kazdego dnia. ja tam polecam.

Odbywałeś kiedyś staż lub praktyki w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Oława 1 ? Napisz swoją opinię na forum!

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Oława 1 - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Oława 1