Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Kraków

Opinie o Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Ala
użytkownik zarejestrowany

@zxcvb, podzielam Twoje zdanie, myślę, że warto czytać forum, ale należy kierować się również własną intuicją.

nitka2wr

Nie wiem na jakie stanowisko aplikujesz. Ja byłam na rozmowie na pracownika klubu osiedlowego. Wiem, ze w samorządówce kokosów nie zarobisz, ale 1200 netto.... na rachunki wystarczy. Na jedzenie już nie. Co do samej rozmowy, to najmniej kompetentna rozmowa, na jakiej byłam.

tobi7

Witajcie, Mam zaproszenie na rozmowę, ale nie wiem czy w ogóle warto iść. Wiecie coś o tej instytucji - klimat, wynagrodzenie?

Zostaw opinię o Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta