Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Tomaszów Maz. 1

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Tomaszów Maz. 1

Andrzej

listonosz priorytety wrzuca do innych skrzynek na robotniczej 01.12 2016 poczta zatrudnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w .to jest chore ,papiery z kancelarii adwokackiej znalazłem mokre otwarte trzy uliczki dalej.

mikum

kufi, niestety nie spodziewałbym się na start więcej jak 1800

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Tomaszów Maz. 1 i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Tomaszów Maz. 1 - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Tomaszów Maz. 1