Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Stargard Szczec. 1

Stargard Szczeciński

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Stargard Szczec. 1

gf

@bigel szkoda wlasnie ze jednak firma nie oferuje szkolen przeciez to wlasnie podczas nich mozna sie najwiecej w sumie nauczyc potrzebynch rzeczy do dalszej rpacy oraz do rozwoju..chociaz takie wdrozeniowe

Czy Twoim zdaniem firma Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Stargard Szczec. 1 to dobre miejsca na rozpoczęcie drogi zawodowej? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Stargard Szczec. 1 - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Stargard Szczec. 1