Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Krosno Odrz. 1

Krosno Odrzańskie

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Krosno Odrz. 1

romana

praca w urzędzie pocztowym jest bardzo absorbująca czasowo @santi, raczej nie liczyłabym na to,że będzie czas na pogaduchy itp A czy się dogadasz zależy tylko od Ciebie!

Już dzisiaj możesz kreować i zmieniać rynek pracy. Wypowiedz się o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Krosno Odrz. 1 na naszym forum.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Krosno Odrz. 1 - Krosno Odrzańskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Krosno Odrz. 1