Przedszkole Samorządowe nr 110 im. M. Kownackiej

Kraków

Opinie o Przedszkole Samorządowe nr 110 im. M. Kownackiej

gtfr

no ale to dobrze o wtedy nie placisz..a to ejdnak spory wydatek placic juz za przedszkole niestety.. alre wazne tez zeby byly osoby ktore maja odpowiednie podjescie do ludzi chociaz wiadomo ze kazdy musi miec wyklsztalcenie odpowiednie

Czy uważasz, że warto zatrudnić się w firmie Przedszkole Samorządowe nr 110 im. M. Kownackiej? Dodaj komentarz i zmieniaj rynek pracy.

Zostaw opinię o Przedszkole Samorządowe nr 110 im. M. Kownackiej - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Samorządowe nr 110 im. M. Kownackiej