Opinie o DSV Road w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DSV Road. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DSV Road o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSV Road w Łódź

Ile dostanę wynagrodzenia na start jako operator wózka widłowego z doś.

@Nowy

Coś koło 4200-4300 w tym momencie. To, że ktoś ma doświadczenie jazdy wózkiem widłowym nic nie znaczy. Na magazynie wychodzi weryfikacja. Możesz mieć 5 lat doświadczenia i nie umieć jeździć. Możesz mieć pół roku doświadczenia i jeździsz jak stary wyjadacz :)

Jakie są warunki zatrudnienia w DSV Road?

Ile dostanę wynagrodzenia na start jako operator wózka widłowego z doś.

@Nowy

4200 zł brutto to jest max jeśli chodzi o podstawę plus 400 zł premii.

Joanna
@Anonim

ta stawka którą podałeś to jest przy etacie normalnym, czy raczej przy etacie plus nadgodziny w tym weekendy?

Areus
@Joanna

Miałem do Was wysłać CV, ale jak widzę post, że podstawa 4200 zł brutto plus premie wiadomo, a ja akurat mam duże doświadczenie na wózku plus 8 lat na wysokim składzie, to dobrze, że nie wysłałem tego CV, dla wózkowych co śmigają na wysokim składzie, a to nie jest lekka praca trzymać 8 godzin głowę w górzę, to min. jest podstawa 4800 zł brutto, ja w obecnej firmie nie zdradzę nazwy, bo chcę ją zmienić, to mam po 3 latach 4950 zł brutto plus 600 zł premii brutto też ale mam tą premie co miesiąc bez większego wysiłku bo śmigam na wysokim, dodatkowo mam jest kwartalną 1000 zł brutto, którą też mam cały czas, a i tak chcę zmienić na lepsze, więc oferta waszej firmy lipa totalna!!!!

Iwona
@Areus

Ok i jak w sumie się z tym czujesz, że otwarcie i publicznie wyrzuciłeś to wszystko z siebie? Jakoś łatwiej jest Ci już zaakceptować, że w różnych firmach panują odmienne realia? ;p Masz zamiar teraz pluć na całą firmę z tego powodu?

@Iwona

Iwona chyba jesteś skończona w tej firmie, Twoje zdanie jest warte nic, atmosfera jest tam chora, tym bardziej w dziale handlowym nikomu nie polecam, powodzenia!!!!!

Odpowiedz Nowy wpis
@Nowy

Ile jest zmian w DSV Road?

Pracownik Nowy wpis

Pracujemy w systemie 3 zmian. 6-14, 14-22, 22-06.

Szukający

Jakie są zarobki dla zwykłego pracownika a tego co ma udt???

Kierownik
@Szukający

Obecnie do DSV przyjmowane są osoby na stanowisko magazynier tylko z uprawnieniami UDT, najlepiej kategoria IWJO plus IP. Stawki są różne w zależności od dotychczasowego doświadczenia.

Szukający
@Kierownik

A jaki jest przedział? czy może warto robić udt.

@Szukający

Tylko osoby z UDT, magazynierzy na początek 3500 zł brutto, ale tu jest za duży (usunięte przez administratora) dla młodych ludzi!!!

Dyzio
@Szukający

Najniższa pensja w Łodzi 3500 PLN brutto to żenada niestety cały czas szukają ludzi na magazyn bo wielka rotacja jest. Dobre firmy pracodawcy nie ogłaszają się cały czas.

Pyzio
@Dyzio

A (usunięte przez administratora) prawda, ze nanjizsza pensja w lodzi, ale jak przychodza muly do roboty, same lenie ktorym sie nie chce robic to sie nie dziw ze jest taka rotacja ludzi. najlepiej pzyjsc i nic nie robic a dostawac za to pienidze ludzie obudzcie sie zamuly

@Pyzio

Firma ma takie podejście żeby zatrudnić osoby prosto po szkoleniach i same muły, żeby jak najmniej zapłacić, nie pisz głupot, bo pracowałem u Was 3 lata i mam na to dowody, że zatrudniacie idiotów na sztukę, jak coś mogę je tutaj wstawić, ale wtedy na Waszą skrzynkę pocztową nie wpłynie żadne CV, żałosne to jest i tragiczne, w DSV w Łodzi jest w chuj roboty, niby praca na 3 zmiany po 8 godzin, ale jest mega zapierdol, premia 300 zł brutto, więc kpina, nie polecam nikomu!!!!!

Magazynier

Bardzo krótki i łatwy, jedna rozmowa, nie ma żadnych testów do jazdy na wózkach, co uważam za błąd!!!

Pytania brak, raczej opowiadanie jak to jest super na magazynie, sama niby sielanka, do tego opowieści z nieba, najważniejsze żeby być zdrowym i umieć liczyć do 10 to wystarczy!!!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Niestety jak w większości firm brak kontaktu po rozmowie rekrutacyjnej (mimo zapewnień). Nieprofesjonalne podejście do kandydatów.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DSV Road?

NIE!!!!

Jakie narzędzia pracy zapewnia DSV Road? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tak, na start każdemu nowemu pracownikowi dają telefon, dodatkowo tablet. Jak się sprawdzisz to po 3 miesiącach okresu próbnego dorzucają do tego firmowy samochód, żeby pracownik nie musiał narzekać, bo nie ma jak dojechać do pracy.

Iwona
@Odpowiedz

A to superowo wygląda. A jako wisienka na torcie to pokrywają jeszcze koszty paliwa czy już bez przesady?

Andrew

Marne zarobki, nie polecam, bardzo dużo pracy i wymagania, a płaca na poziomie płacy minimalnej!!! Do tego zła atmosfera pracy!!!

@Andrew

jak ktos jest leserem to wszedzie bedzie narzekal wiecej go nie bylo niz byl

W DSV w Łodzi zatrudniają po pierwsze ludzi po kursach, więc zero doświadczenia na wózkach, po drugie ludzi którzy wylecieli z innych firm i to nie tylko dlatego, że byli lesarami, ale pili, kradli i tak dalej, szok, że taka firma inwestuje w taki zasób ludzki, a potem zwalniają, roboty dużo stawki takie sobie, szału nie ma, kierownik spedycji brak słów, kierownik magazynu to tutaj już totalny brak słów, każdy tylko stołka pilnuje, żeby jego (usunięte przez administratora) był ciepły, nie POLECAM TEJ FIRMY

Grzegorz
@Andrew

Dokładnie marne zarobki strasznie, tą premię jakościową i frekwencyjną to niech sobie wsadzą, 500 zł brutto na 3 miesiące hehe

W Łodzi zatrudniają już obywateli Ukrainy, bo Polacy za 3500 zł brutto nie chcą pracować, po okresie próbnym 3700 zł brutto, niech tak będzie, zobaczymy jak ta firma zajdzie daleko z takimi stawkami...

Karol
@Anonim

Praca bardzo ciężka, wynagrodzenie marne, praktycznie zero socjalnych dodatków!!!

@Karol

Post prawdziwy, robota bardzo ciężka, a stawki marne!!!, niech się kierownictwo firmy ogarnie i zwiększy wynagrodzenie!!!

@Anonim

Obecne stawki, za taką pracę to kpina, coraz więcej pracy, a podwyżki poniżej poziomu inflancji, nowe osoby zarabiają tyle co pracownicy z 2-letnim stażem, żenada, sprzęt na którym się jeździ wózki marki Toyota w fatalnym stanie technicznym i nikt tego nie naprawia!!!

Arek
@Anonim

Jestem pracownikiem DSV, ale to już jest chore, 100 zł lub 200 zł brutto podwyżki, no ludzie zastanówcie się, a kierownik magazynu jeździ nowym golfem!!! SZOK!!!

@Arek

Kierownik magazynu to za dużo, powiedziane, wieśniak i tyle szkoda słów, nie polecam, pracowałem tam drama straszna, szkoda słów, kasa marna nie polecam.

Tak zatrudnia i w porównaniu do innych firm bardzo korzystna oferta.

Tak, ale dla pracowników 100 zł od pensji, a dla osoby towarzyszącej 250 zł, żadna promocja!!!

@Anonim

Co za bzdura, chłopie nie wiesz ile to się nie odzywaj.

Jolanta

To jak w końcu jest? :) Pobierają mniej z wypłaty za multisport czy może w ogóle? Są może jakieś inne dodatki typu wczasy pod gruszą ?:P

Jakiego rzędu jest tu wynagrodzenie?

Tom

Czy na godzine to 23.5 ? I jakie dodatki ?

Mam pytanie ile teraz można dostać na początek podstawy w DSV Road-Łódź????

Lucjan

Jakie jest wynagrodzenie brutto na stanowisku spedytor międzynarodowego oraz czy są premie od facetów?

Czy DSV Road oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tak oferuje umowe o prace.

Marco polo

A ja mam prośbę do kierownictwa. Proszę coś.zrobic z magazynierem którego poziom inteligencji jest równy z poziomem ameby.Typ jest tak toksyczny i chamski że mają go już wszyscy dość zaczynając od magazynierów po logistykę i kierowców.Na prawdę pracowało by się tu o wiele lepiej bez tego baranka który myśli że jest najlepszy niezastąpiony itp itd.Tracicie dużo dobrych ludzi i odejdzie jeszcze więcej przez Gościa którego chyba żona w domu tak miażdży że próbuje się wyżyć na kierowcach i magazynierach w pracy.Niestety ale kierownictwo widzi i słuchu tę amebę ale niestety nie reaguje.

pawel
@Marco polo

A ja do gościa nic nic nie mam i sądzę że dla kogoś jest niewygodny i dlatego go oczerniasz . Jest wymagajacy i tyle ! Moim zdaniem robi dobra robote !

Łukasz
@pawel

Człowiek, który nie wie jak się posługiwać komputerem, nie umie szkolić nowych osób w żadnym zakresie, bo sam oprócz dobrej jazdy na wózku, nie potrafi dobrze sporządzić podstawowych dokumentów w DSV, ma być wymagający, do czego wymagający, jak sam po tylu latach pracy nie wie wielu rzeczy, a nawet jakby wiedział, to nie ma żadnych zdolności do przekazania tej wiedzy nowym osobom, więc taka osoba może co najwyżej być zwykłym magazynierem, a i tak nie do końca bo wielu operacji na magazynie potrafi robić!!!

Areus
@pawel

Koleś jest toksyczny, a ja wiem kim jesteś pawel i przestań wybielać gościa, bo spadnie na ciebie coś z czego dostaniesz rozwiązanie umowy z DSV w trybie natychmiastowym!!!

@Marco polo

na 100% chodzi o łysego Sebixa :)

Jarek
@były pracownik

Tak o łysego, ale nie chodzi tutaj u niego, zrobił się taki (usunięte przez administratora) w firmie, że szkoda gadać, (usunięte przez administratora) pełną parą, ukraina podobno ma 16 zł na rękę co jest policzkiem dla Polaków pracujących za 3700 zł brutto, totalne (usunięte przez administratora)

@Jarek

Łysy Seba dodatkow pali zioło z Szefem Zmiany, Policja powinna się tym zainteresować w 100%, bo tam wiele osób pali zioło i pije, więc sprawa jest poważna, a jeżdzą wózkami widłowymi, więc jest zagrożenie dla życia ludzikiego!!!

Kto usunie tego pseudo z-ca kierownika, który obiecał złote góry, a dzisiaj nic nie robi i siedzi głęboko w zadzie wyższych szczeblem, wstyd wielki, ale karma wróci za jakiś czas....

@Anonim

Całe kierownictwo do zwolnienia, trzeba tylko powiadomić Prezesa w Ołtarzewie...

Czym DSV Road zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kierownik

Dodatek pierwszy 300 zł premii brutto w 4 miesiącu pracy, dodatek drugi premia frekwencyjna 500 zł brutto (nie można mieć l-4 przez 3 miesiące i urlopu na żądanie) więc ta premia frekwencyjna jest wypłacana tylko 3 razy w roku, do tego dodatek za pranie 80 zł netto, ale jak masz urlop czy l-4 to jest proporcjonalnie urywane, więc ogólnie dodatki marne i socjal też, nie ma żadnych paczek, żadnych dodatków dla dzieci, jedynie kasa na święta, ale też marna, ogólnie dramat, żadnych wczasów pod gruszą!!!

Karol

@Anonim a to na jakiej podstawie zatrudnili tego zastępce, skoro nic nie robi za bardzo?

Kuba

Pracowałem z tej firmie. Z powodów osobistych odszedłem. Jednak nie podoba mi się opinia o magazynierze wypisana po polacku nie po polsku z kilkoma błędami, ktory ponoć tylko potrafi jeździć wózkiem, nawt ma problem z obsługą komputera w XXI wieku chyba ,że to facet przed emeryturą. A to takiemu trzeba pomóc a nie oczerniać. Ten który to pisze chyba nic nie potrafi poza oczernianiem kolegów. Zakładam że to jakiś zazdrośnik i chce faceta zniszczyć bo go nie lubi.Będąc pracodawcą takiego kolesia szybko wywalilbym z ekipy. Pracowałem kilka lat w tej firmie i oceniam pozytywnie tzw. Górę. Koleś jedzie po nadzorze grubo, troszkę prawdy w tym chyba jest. Słyszałem ,ze ponoć do pracy w biurze wystarczy podstawówka, bo taki typ ma być przesunięty z magazynu. Większość pracownikow jest oburzona jak to możliwe. Ten który pisze o tym magazynierze co jest toksyczny tego nie próbuje oceniać i uważa że jest ok., chyba że jest coś na rzeczy. Ale to tylko moja ocena mnie już tam nie ma. Prośba nie oceniaj innych bo za chwilę ktoś ciebie oceni jeszcze gorzej. Zazdrość i nienawiść to źli doradcy. Myślę że taki ciemny magazynier nie zagraża takiemu asowi jak ty. Daj chlopu żyć i spokojnie pracować może do tej emerytury. Skoro dlugo pracuje to nie jest taki słaby chyba z tobą jest coś na rzeczy.

Roman

Firma żenada, podobno do biura przenoszą ludzi z magazynu po podstawówce. Naprawdę nie ma już kogo zatrudniać w Łodzi? Kierownictwo wyższego szczebla to akceptuje?

Zostaw merytoryczną opinię o DSV Road - Łódź

• Jak się pracuje w DSV Road?

Zobacz opinie na temat firmy DSV Road tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV Road?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSV Road?

Kandydaci do pracy w DSV Road napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSV Road