Opinie o DSV Road w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DSV Road. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DSV Road o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSV Road w Łódź

Czy pracownicy w DSV Road dogadują się między sobą?

Nie dogadują się, jeden drugiemu tyłek obrabia, ale to norma w każdej pracy, tylko szkoda, że są takie osoby co niby super trzymają z kolegami i tak, liżą pewną część ciała osobom wyżej postawionym w firmie i to w taki sposób, że zbiera na wymioty. Jak to mówią na każdego cwaniaka przyjdzie pora, szczególnie tych co strzelają mocno z ucha!!!

Czy pracują też tam ludzie przez agencję?

Nie

Lolrk98

Czy młodzi kierowcy na kat c mają możliwość dostać się do pracy i jak wygląda sprawa zarobków oraz traktowania?

@Lolrk98

To nie jest dobra firma, na początek dla młodych ludzi, pełen bałagan, pełen (usunięte przez administratora) pełen wyzysk, nie ma co ukrywać, no chyba. że podoba Ci się praca od 6 do 19!!!

Jaki jest wkład kierownictwa DSV Road w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Łukasz

Żaden wkład, zero współpracy między biurem, a magazynem. jak to zazwyczaj w takich dużych firmach. Bałagan straszny, spedytorzy do wymiany, dramat!!!

Magazynier

Bardzo krótki i łatwy, jedna rozmowa, nie ma żadnych testów do jazdy na wózkach, co uważam za błąd!!!

Pytania brak, raczej opowiadanie jak to jest super na magazynie, sama niby sielanka, do tego opowieści z nieba, najważniejsze żeby być zdrowym i umieć liczyć do 10 to wystarczy!!!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Firma nie dba o pracowników podczas kryzysu, marnej jakość rękawiczki, jedna maseczka na tydzień, brak izolacji magazynierzy-kierowcy, brak rzetelnej informacji o stanie osób na L-4, totalna żenada jak to bywa w takich firmach!!!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w DSV Road?

Jak masz znajomości to zrobisz karierę w tej firmie, jak nie masz to zero, całe biuro leci po rodzinie, słabe to jest, ale prawdziwe!!!

@Anonim

Czyli, jak dobrze czytam jak nie masz znajomości w tej firmie, to jesteś nikim tak?

Rafał
@Anonim

Jesteś zainteresowany pracą w firmie. Napisz na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Na ogólnodostępnych portalach z ogłoszeniami o pracę jest sporo ofert. Najlepiej umów się na rozmowę rekrutacyjną wtedy dowiesz się dokładnie jak wyglądają warunki zatrudnienia i relacje w firmie. Co o tym myślisz?

Iwo

@Anonim Nie przesadzaj z takimi złośliwościami. Firma spoko dla tych którym chce się pracować.

Arek

Kompletacja przez 8 godzin. worki po 25 kg za 2500 zł netto to żart, poza tym dramat organizacja magazynu, ludzie fajni, ale Ci na górze w (usunięte przez administratora) się im (usunięte przez administratora) odradzam pracę w DSV

Miron

@Anonim Jeśli ktoś zaczyna prace to i stawki są słabe ale po jakimś czasie można liczyć na normalne!

filemon

Tak bardzo niektórzy lubią oceniać innych i ustawiać firmę według własnej wizji ale tu jesteśmy tylko pracownikami!

@filemon

Za tą stawką na magazynie, to sam się zastanów, wyzysk za miskę ryżu, zdecydowanie odradzam, nie tylko do składania CV na magazynie, ale nawet w biurze wyzysk pełny, osoby bardzo mądre są traktowane w tej firmie jak głupie, nie polecam!!!!!

Tron

Witam jak opinię o firmie w kwestii operatorów wózków widłowych Jak wygląda kwestia zarobkowa Czy warto zainteresować się pracą w firmie Może jakaś opinią aktualnego pracownika albo osób które się zwolniły Będę wdzięczny za prawdziwą opinię Pozdrawiam

Tron

Ok rozumiem czekam na więcej opinii związanej z Dvs Pozdrawiam

lolo
@Tron

odradzam pracę , wozkowi pracujący tam na poziomie podstawówki zwłaszcza jeden łysy

Właśnie złożyłem aplikacje do DSV road w łodzi i czekam na odpowiedź.ostatnio pracowałem 3lata w magazynie rossmanna i gdyby nie to że skończyła mi się umowa o pracę pewno nadal bym tam pracował ponieważ praca mi się podobała.

niunia

Firma jak każda inna. Szczyci się niby duńskimi zasadami działania ale tak naprawdę oszczędza się na wszystkim. W Łodzi największym problemem jest [usunięte przez moderatora], znan ze swojego specyficznego podejścia do pracownika. Ciągle jakieś problemy, dziwne pytania. Komunikuje się za pośrednictwem maila [usunięte przez moderatora]. Pracownicy super, [usunięte przez moderatora].

niunia

Witam trzymajcie się z dala od DSV w Łodzi. Szefowa oddziału to kobita rodem z horroru. Ciągle problemy, ciągle się czepia bzdur, za każdym razem racja musi być po jej stronie. Dialog z pracownikiem prowadzi zazwyczaj mailowo bo problemme jest rozmowa face to face. Sami pracownicy top złoci ludzie, jednak ona to masakra

Zostaw merytoryczną opinię o DSV Road - Łódź

• Jak się pracuje w DSV Road?

Zobacz opinie na temat firmy DSV Road tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV Road?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSV Road?

Kandydaci do pracy w DSV Road napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSV Road