Opinie o Kolecki Sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kolecki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kolecki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolecki Sp. z o.o. w Suchy Las

Lolo Nowy wpis

Jak opinie o pracy w biurze? Po rozmowie wydaje się całkiem w porządku. Czy pensja jest na czas i czy taka jak jest obiecywana? Jak kontakty z właścicielem?

Anatol Nowy wpis

Pod każdym względem dobra firma również jako pracodawca co nie jest łatwo zdobyć. Szkoda, że zawsze znajdzie się maruder

Wstyd i hańba Nowy wpis
@Anatol

Czyżby? Ja pracowałam tam kilka lat temu i doskonale pamiętam mobbing, krzyki, fochy i niesprawiedliwe traktowanie Pana Prezesa tej wyjątkowej firmy, którą nazywasz dobrą pod każdym względem. Alarmująca jest już chociażby rotacja. W firmie nie ma aktualnie nikogo z pracowników, którzy widnieją na stronie firmy Kolecki jako zespół. Ci ludzie nie pracują już w tym miejscu od lat. Jak sądzisz? Dlaczego nie zostali zdjęci? W żadnej zdrowej, porządnej, wiarygodnej firmie nie ma podobnego problemu. Ludzie chcą zostawać tam, gdzie są dobrze traktowani i gdzie czują się bezpiecznie. U Koleckiego pracuje się zwykle kilka miesięcy, bo tyle zajmuje mniej więcej dotarcie do prawdy, przejrzenie na oczy i zdystansowanie się do tego miejsca. Plus - często po tym czasie zaczyna się emocjonalny terror i mobbing prezesa, który nie dorasta do własnych wyobrażeń o sobie i, kiedy po raz kolejny nie ma z czego zapłacić za kawałek blachy czy silnik do boksu, wyżywa się na kim popadnie.

Krzysztof Nowy wpis

Firma bez przyszłości. Właściciel jak dziecko we mgle dumnie kroczy marnując ogromny potencjał firmy, który otrzymał od Ojca. Uwaga cytat " W firmie każdy zarabia inaczej" głównie według widzimisię szefa. Konrad Kolecki osoba o dwóch twarzach, która potrafi głosem w/w dziecka wzbudzać litość, a następnie po 2 godzinach ciskać gromy bez powodu wyżywając się na otoczeniu. Jeśli lubisz ogólnie panujący bałagan, wieczny problem, który dosięga każdego (nawet bez winy), brak BHP, niestabilność emocjonalną, pracę na akord to jest to firma dla CIEBIE. Duża rotacja pracowników. Kiedy ja pracowałem to ze strony internetowej (z przed 2 lat) nie było nikogo po za właścicielem. Proszę wszystko co się usłyszy brać przez 2/3, a może nawet 4 w tedy jest cień szansy, że będzie w tym trochę prawdy. Ja się dałem złapać i zawiodłem, zaplecze technologicznie niewykorzystane, po nie całym miesiącu przejrzałem na oczy wytrzymałem dwa. Czy warto? Niech każdy odpowie sobie sam. Pozdrawiam.

Pola

Podtrzymuję. Czy jest lepiej? Jak wyglądają zarobki i wymagania? Jak warunki pracy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kolecki Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Krótko i zwięźle: - praca jednozmianowa (duży plus jak na firmę produkcyjną), - natłok obowiązków w zależności od okresu i liczby zamówień, - miła atmosfera między pracownikami (brak rywalizacji), - możliwość rozwoju zawodowego :)

Aleksandra

Napisałeś merytoryczną opinię, która prawdopodobnie okaże się pomocna dla użytkowników. Jednak mnie interesuje kwestia, na czym polega wspomniany przez Ciebie rozwój zawodowy w Kolecki? Czy odbywa się to za pomocą szkoleń wewnętrznych, kursów podnoszących kompetencje pracowników czy po prostu istnieje szansa na awans w strukturach firmy?

Dudek

z wolnym nie ma problemu? i jak kasa?

Miki
@Dudek

Wolne jest wtedy jak nie ma zamówień, zapomnij o jakimkolwiek planowaniu urlopu. Wynagrodzenie wypłacane w ratach i nie w terminie. Firma balansuje na granicy wypłacalności zarówno pracownikom jak i kooperantom.

byla pracownica

gdzie to słyszałeś??

Karma.

Z całego serca nie polecam podejmowania pracy w w/w firmie. Totalna amatorszczyzna, która w żaden sposób nie prosperuje i jest bliska wyginięcia jak mamuty. Prezes za pięć złotych mobbinguje pracowników na swoim terenie, robiąc z ludzi idiotów, choć sam jest jedynie marzycielem, który nie ma pojęcia o biznesie i kompromituje się. Cechy charakterystyczne firmy: - napięta i nieprzyjazna atmosfera, - brak hierarchii, - rotacje wśród pracowników rodem z CALL CENTER, - brak odpowiednich standardów pracy, - pomieszczenia biurowe łamią zasady BHP w każdym fizycznym tego słowa znaczeniu, - stagnacja. Nie polecam tego kołchozu.

była pracownica

Absolutnie nie polecam pracy w tej ledwo funkcjonującej firmie. Pan Konrad, szef przybytku, uwielbia wprowadzać nerwową atmosferę, traktuje pracowników przedmiotowo, a nadgodziny wyrabia się właściwie codziennie. To, czego na pewno można się w tej firmie nauczyć, to jak realizować zamówienia bez komponentów, bo nie ma na nie pieniędzy, a na koncie (również pracowników po dniu planowanej wypłaty) pustki. Cóż, aspiracje aspiracjami, a rzeczywistość skrzeczy i bezlitośnie przypomina o prastarej zasadzie, że jak się czegoś nie umie, to się nie powinno robić, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.

chm

Firma która nie ma zwyczaju płacić w terminie faktur o ile zapłaci . Ostrzeżenie dla firm które zamierzają wejść we współpracę z KOLECKI Sp.zo.o.

była pracownica

"Pan Prezes" jest mega nieodpowiedzialnym człowiekiem. Przerost formy nad treścią. Niepojęte co ten człowiek ma w głowie! Nie ma sensu tracić czasu na firmę która ledwo zipie.

admin

Masz nowe informacje o firmie Kolecki Sp. z o.o. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Kolecki Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Kolecki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolecki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kolecki Sp. z o.o.