Opinie o GKMS b.v w Winschoten

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GKMS b.v. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GKMS b.v o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GKMS b.v w Winschoten

gh Nowy wpis

no włąśnei - jak to jest z wypłacalnością GKMS b.v?

nnm Nowy wpis

Chcesz pracować za darmo koniecznie zatrudnij się w GKMS. Przyjmą wszystkich

NNN Nowy wpis

ZŁODZIEJE I OSZUŚCI !!!!!!!

kolo

Pracowałem w GKMS w grudniu 2015 prze tydzień i podziękowałem, kompletna porażka, zero zorganizowania,czeski film nikt nic nie wie, a o kasie już zapomniałem. Nie dajcie się nabrać naciągają ludzi żeby się tylko dorobić.

Czy po rozmowie w GKMS b.v rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
dla slabego

Witam jaki Ty slaby:)stawki w tym roku są od 12 do 14 euro chyba ze masz jak styphen wpis w cv glupi i silny i mozna wtedy wyciagnąc nawet. Do 20Euro na godzine!!!!!!

Głośnomówiący

Miedziak wszystkiego najlepszego w nowym roku dużo pracy mało urlopu oraj i negocjuj sobie stawkę:)

Masrcin Zubek

Pisze swoje imię i nazwisko bo się nie boje tego co napisze,ponadto podam jeszcze do siebie numer telefonu 664-442-403.Dostałem ofertę pracy od GKMS b.v Zaczęłem prace od 15 grudnia 2014 roku,praca miała być na dłuższy okres ale mniejsza z tym.Zostawiłem tam uprawnienia na wózki widłowe,przegubowe i nożycowe...a teraz nie ma szans na odzyskanie tego.Wzieli orginały do zrobienia kopii a na wieczór druga zmiana dowiedziała się że to ostatni dzień pracy (czwartek przed świętami i w piątek nie pracujemy)więc nie było szans na odebranie papierów.Powrót miał być na 12 st 2015 więc ok.co się okazało wyjazd został odwołany sms dzień przed wyjazdem wieczorem...paranoja i do tej pory starania o odzyskanie dokumentów nie mówiąc o świadectwie pracy kończy się niczym.Już nawet nie odbierają nr który znają.Jednym słowem omijajcie ich z daleka.Na papiery zaczekam jeszcze tochę choć orginałow im nie podaruję.Ciekawi mnie tylko kto napisał ze było mu tam dobrze może ktoś z biura hi...

admin

A dla mnie firma jest ok przepracował u nich kilka lat nigdy nie miałem problemów z wypłatami , jak się jedna robota kończyła zawsze znależli coś nowego , a nie raz jak potrzebowałem jakiejś pomocy finansowej to jak się ładnie zapytać to pomagali . Ogólnie ja mam bardzo dobre odczucia związane z tą firmą i polecam

Monter

O co tyle halo jezeli twierdzicie ze firma jest zla to dlaczego dalej w niej robicie ?!? Fakt nie wszystkie sprawy sa zalatwiane tak jak byc powinne typu zmiany projektow przeprowadzki itp.co do wyplat nawet jak i sie pomyla o te kilkaset euro to wystarczy to zglosic i problem z glowy. W moim przypadku tak bylo. Pracuje juz kilka ladnych lat dla GKMS wczesniej BKS i nie mialem zadnych problemow z ubezpieczeniem czy jakimis zwrotami jedyny minus dla mnie jest ze czasem trzeba sie prosic o swoja dokumentacje bo to zapomna albo cos ale z drugiej strony tragedii nie ma na koniec i tak dostaniesz to co ci tam trzeba bez problemu.

Wieslaw

A ja powiem wam pracuje w tej firmie od 1,5 roku mam kartę ubezpieczeniową dostałem zwrot z podatku i nie widzę problemu,może i komuś się nie podoba ta firma ale ja chwalę sobie pracę u nich kasa na czas korzystałem nie jedno krotnie z usług lekarza tak że wszystko jest ok,znam wiele przypadków że ktoś rezygnuje z tej firmy i ucieka do kraju a później dzwoni w sprawie pracy,nie mam pojęcia co ktoś chce udowodnić komuś że pora żeby ich wyrzucili z budowy skoro ich ludzie dobrze pracują a szef budowy(Rudi)jest zadowolony to czemu mają ich wyrzucić??? Jest to dobra firma tylko kogoś coś w oczy pali i wypisuje głupoty Pozdrawiam:)

Ostatnii

Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy GKMS b.v? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę? Poszukiwani elektrycy do Niemiec. Prosze przeslac na maila CV, kopie dowodu osobistego oraz numer sofi (oferta wazna tak... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5708448?keywords=&region=

Oferty Pracy

Spawacz 141 GKMS bv 2014-08-03 Żródło: Gowork.pl Winschoten ( ) Praca dla spawaczy 141, stal nierdzewna, Niemcy. CV + skany certyfikatow spawalniczych na praca@gkmsbv.eu Kontakt: praca@gkmsbv.eu +49 15163778884

wacek18
@Oferty Pracy

głupoty TA FIRMA TO ZŁO

m.z
@wacek18

Odradzam szczeże ludzie nie pchajcie sie w (usunięte przez administratora)

dedek

Firma nieuczciwa nie ubezpiecza ubrań roboczych nie daje i zwalnia bez przyczyny I nie dostaniesz rozliczenia godzin pracy

walijczyk

Prawda jest taka ze te wszystkie wpisy napisali ludzie którzy pracowali w Gkms-ie albo i w bks-ie a kiedy uwolnili się to mówili ze firma jest zla ze nie wyplaca ze nie ma ubezpieczenia ze nie palącą podatku a dzisiaj wrócili i twierdza ze firma jest dobra ze nie mogą nic zlego powiedzieć bo to dobra firma i dzięki niej pod budowali budżet zwykle szmaty i dziwki!!!

k...

Jadźka wszystkie budowy które miał GKMS doprowadził do zakończenia ze skutkiem wypowiedzenia umowy GKMS-owi I W SKUTEK CZEGO TA FIRMA JESZCZE ROK I PADNIE tak jak to mówiłem do chłopaków jeżeli ten nieudacznik Jadźka będzie tam majstrem...

zzeeeeet

firma krzak przez duze K wiecznie problem ze wszystkim nie warto jechac do tej tureckiej cccccccccholoty

podatek

za rok pracy 1200 euro zwrotu podatku przecierz to smiech na sali za rok pracy odprowadzone od 10 tys euro (usunięte przez administratora)

MENCZENNIK Nowy wpis
@podatek

ciesz śię że tyle masz zwrotu bo wielu miało dopłaty od 300do 600 euro zaczołem się rozliczać z podatku a tu niespodzianka zamiast zwrotu to musze dopłacić najpierw BKS potem GKMS potem ISSE ciekawe jaka jest teraz nazwa firmy pozdrawiam

adam

wszyscy piszą że firma zła to dlaczego tam pracujecie, sami na to pozwalacie że was w bambuko robią , jak byście sie wszyscy postawili lub ich olali to by było inaczej, a tak tylko narzekacie , i czyja to wina? widocznie wam sie podoba jak nadal tam robicie, głupich nie sieją , polak tylko narzeka i nic nierobi

stararura7k

No cześć. Witam w firmie "GKMS" Jestem pracownikiem tej firmy. .Chciałbym wyrazić szczera opinie na temat pracodawcy, który jest nie kompetentny w 100%!!!!!!Jedno wielkie pośmiewisko okopconych mieszanych z polkami, które dają się robić w bambuko najważniejszym majstrem tzw. JADZKA, który doprowadza wszelkie budowy na dno, bo nie potrafi prowadzić budowy jak się należy!!!!Tak samo to cale towarzystwo tej firmy, która na każdym kroku oszukuje pracowników na urlopach, niepłatnych nadgodzin a o zasiłku chorobowym, które się należy nawet nie wspomnę!!!Myślę ze trzeba zrobić cos w tym kierunku, aby ktoś, kto za tym siedzi odpowiedział za ludzi, którzy zmuszeni są pracować na obczyźnie!!!Opinia pracowników, którzy pracują lub pracowali w GKMS jest w 99% negatywna!!!Myślę ze w najbliższym czasie zajmie się ta bulwersująca i kompromitująca firmę „GKMS” sprawa, która ukaże się na lamach prasy i forum publicznego. Na szczęście żyjemy w krajach demokratycznych i możemy się ubiegać o swoje prawa pracownicze. Mam nadzieje ze czytając ta opinie będziecie na tyle lojalni i Niebędzinie mieć żadnych obiekcji i aby w takich firmach jak ta nie pracować i omijać je z daleka!!!Pozdrawiam wszystkich, którzy chcieliby wyrazić swoja opinie na temat firmy GKMS a kiedyś BKS

Męczennik

To prawda nic ci nie pomogą jako firma tylko co chwile zmieniają biura żeby ich ni znaleź. Ubezpieczenie dojazd we własnym zakresie za urlop nie płacą a na ubezpieczenie pobierają co miesiąc po105€. Zwrotu z podatku nie ma tylko dopłata bo odprowadzają za małe składki T[usunięte przez moderatora] przed podpisaniem umowy zastanówcie się a na chore nie ma co iść bo i tak nic nie dostaniecie no bo od kogo Pozdrawiam Męczennik.

misiek
@Męczennik

czytam co piszecie i minęły dwa prawie trzy (2016 ) lata i nic się nie zmieniło. Dalej wyrabiają niepotrzebne uprawnienia kasują za to, ostatnio kazali płacić za hotele, wypłata zawsze za mało,niedługo będą odciągać klimatyczne. Firma masakra nie polecam, oszuści i naciagacze.

Zostaw merytoryczną opinię o GKMS b.v - Winschoten

GKMS b.v