Kagu Sp.zo.o.

Przywidz

Opinie o Kagu Sp.zo.o.

deko

Buki' z tego co przeczytalem to nie jestes jeden wiec dlaczego nie skontaktujesz sie z innymi pokrzywdzonymi osobami, i wtedy razem moze cos zdzialacie bo w pojedynke ciezko bedzie

Buji
@deko 18.05.2016 09:47

To daj kobtakt do kogoś! Pozdro

Buki

Nie wypłacali kasy i nie można ich namierzyć. Do dziś dnia nie dostałem ani kasy ani świadectwa pracy gdzie to wszystko mam zasądzone przez sąd. Uciekają gdzie popadnie i co chwilę zmieniają adres.Nie Polecam Nikomu tych Frajerów !!!!!!!!

gość

Ale oni wszyscy nadal są w polsce i cieszą się dobrym zdrowiem wiem o nich wszystko bo też pracowałem dla nich ale jestem na czysto poprostu wpore się połapałem i dałem noge

BOB

Jak coś ktoś ustali to proszę o wiadomość na tej stronce - jeszcze przyjdzie za nich kary płacić. Mnie do dziś nie dali świadectwa pracy ani informacji o dochodach za 2005r. , a teraz mam wezwanie, że nie rozliczyłem się za ten okres. Od 2005 roku próbuję namierzyć osoby, które wkręciły mnie do tej oszukańczej firmy, na razie bez skutku. To wyrwany fragment z życiorysu i stażu pracy.

ikke

firma KAGU juz nieistnieje a ich wlasciciele mieszkaja w Belgi, w polse sa poszukiwani przez urzad skarbowy i ZUS.

Krzysiek

Jeżeli ktoś ma informacje gdzie ta firma ma teraz swoją siedzibę to proszę o info ponieważ chcę ściągnąć od nich pieniądze poprzez komornika a ciągle zmieniają adresy >Pozdrawiam

Buki

Firma wykorzystuje pracowników,oszukują z pieniędzmi i nie wypłacają ich !!!!!!!!!!!!!Ciągle gdzieś się przemieszczają po polsce i zmieniają adres.Jednym słowem mówiąc to z nimi same problemy;/ Naprawde nie polecam

Zostaw opinię o Kagu Sp.zo.o. - Przywidz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kagu Sp.zo.o.