Smsarena.Pl Sp. z o.o.

Poznań

Smsarena.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Smsarena.Pl Sp. z o.o.

Roman

Czy firma SMSARENA.PL to pracodawca, którego możecie polecić innym? Jakie są warunki pracy, wysokość wynagrodzenia? Można pracować zdalnie albo dopasować grafik do swojej dostępności? Zachęcam was do napisania komentarzy odnośnie firmy, pomoże to użytkownikom forum znaleźć pracę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SMSARENA.PL SP. Z O.O.?

gf

a to na dziejsze czas dobra praca teraz wszystko idzie ku technologii wiec potrzebni beda ludzie ktorzy potrafia sie zajac czyms takim jak twoperzenie stron interetowych z tego co wiem to tez takie kierunki studiow na chwile obecna sa tez oblegane tez

SYKRO

Proszę o podpowiedź czy ktoś cos nowego może powiedzieć na temat tej firmy oraz jej właściciela Piotra N. czy coś się zmieniło? Wydaje mi się że mnie też Pan Piotr oszukał? Proszę o pomoc...

Poznaniak

Odradzam - rejestruje firmy , robi długi i znika. Mi jest winien ponad 5200zł . Z tego co wiem Pan N [usunięte przez moderatora] ma już trzecią firmę w ciągu trzech lat.... Wg KRS nie składa żadnych bilansów , rozliczeń a w internecie można kupić długi na 17000zł. Porażka i naciąganie...... Trzeba obserwować internet. Niedługo powinien być Prezesem kolejnej spółki

Kandydat

Jak się pracuje w tej firmie?

Zostaw opinię o Smsarena.Pl Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smsarena.Pl Sp. z o.o.