FABRYKA ARTYSTYCZNA SP.Z O.O.

Wrocław

Opinie o FABRYKA ARTYSTYCZNA SP.Z O.O.

Intruz

Jeśli lubisz pracę w atmosferze fermentu to polecam skręcać lampki w tej firmie. Prymitywne koleżanki, brak jakiegokolwiek szkolenia. Przychodzisz i musisz domyślać się co do czego, nikt im nie płaci za szkolenie nowych więc wszystko z wielką łaską. Albo podpasujesz pani z kołkiem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo nie. Zarobki to jedna wielka tajemnica. Stawka godzinowa plus ewentualna premia. Jedyną zaletą jest umowa o pracę.

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie FABRYKA ARTYSTYCZNA SP.Z O.O. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o FABRYKA ARTYSTYCZNA SP.Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FABRYKA ARTYSTYCZNA SP.Z O.O.