Opinie o Marek Menet Sanit & Bud w Kraków

1.6/5
Na podstawie 8 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Marek Menet Sanit & Bud. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Marek Menet Sanit & Bud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Menet Sanit & Bud w Kraków

widziała Nowy wpis

Mogę powiedzieć żę Pan niejaki M. Sz. został źle wychowany. Odnosi się gburowato do wszystkich swoich pracowników, Właścicleli mieszkań w ktorych wykonuje prace, Inwestorów. Tego Pana powinien ktoś nauczyć dobrego wychowania. Niby wykształcony mgr. inż, sposob etyki z śmietnika

vbbnm Nowy wpis

@ sandra - ale sądzisz, że to przez ich robotę? no i na czym dokładnie polega tpo "zapowietrzenie grzejników"? Bo powiem szczerze z tym sie jeszcze chyba nie spotrkałam

sandra Nowy wpis

Robili u nas instalacje i u wiekszości lokatorów sa zapowietrzone grzeiniki

matrix Nowy wpis

Witam, niestety, ale przyznaję rację wszystkim negatywnym opiniom. Do tego mocno zaznaczę, że kierownik Pan(usunięte przez administratora)jest totalnym chamem, gburem i ignorantem !!!! Olewa co mówią do niego klienci bo "on wie swoje" i ma w (usunięte przez administratora)opinię klienta ! Dziwię się, że takie zachowanie jest tolerowane przez Właściciela bo tylko szarga to dobre imię firmy. Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tym panem !!!!!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Marek Menet Sanit & Bud? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
pracownikoszukany

Firma instalacyjno-sanitarna Sanit-bud-jest to firma nie uczciwa,mająca fili w krakowie,nie wypłaca umówionych nadgodzin pracownikom,jestem byłym pracownikiem i przestrzegam wszystkich przed podjciem pracy w tej firmie.Kierownictwo wyszukuje nieuczciwych argumentów podczas wypłacania pienidzy należytych pracownikowi za wykonaną dobrze prace.Także UWAGA HYDRAULICY Z KRAKOWA!!!!!

piotr

Odradzam firme F.H.U. Sanit-Bud Włodzimierz Meres. Pracownicy są jednym słowem wyzyskiwani, dla pracodawcy problemem jest zakup odzieży ochronnej, wody mineralne, kierownik pan Sztal zrzuca odpowiedzialność za prowadzone parce na zwykłych pracowników wokazując ignorancje w związku z tym co dzieje się na budowie, o materiał trzeba się prosić, bywają dni, że na siłę szuka się roboty bo nie ma materiału. Pracodawca, zawsze przy wypłacie musi uciąć jakąś końcówkę z wypłaty. Jak wychodzi wypłata większa niż 2500 zł bo tyle godzin było w miesiącu to zawsze jest, że to nie możliwe, że i tak siedzieli i nie robili nic więc należy z 200 zł urwać, bo przecież "ja płacę ZUS". Z takim podejściem firma daleko nie popłynie, w sumie idzie powoli na dno.

K.D.

Ja również odradzam firmę Sanit-Bud! Nie dość że nie wywiązują się ze zobowiązań, są niesolidni i nie biorą odpowiedzialności za swoje usługi to jeszcze wykazują się chamstwem, brakiem kultury i kompletnie nie budzą zaufania! Pozdrawiam

mg

Mówiąc językiem potocznym: ta firma to totalne dziadostwo. Zdecydowanie odradzam korzystania z ich usług!

?

Firma Sanit-Bud z krakowa jest Firmą slabą, nie wywiązującą się ze zobowiązań,niesolidną,która nie chce brać odpowiedzialności za swoje usługi.Stanowczo odradzam i nie polecam.Inwestor

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Menet Sanit & Bud - Kraków

Marek Menet Sanit & Bud
  • Nowosądecka 19 lok. 51